Závazná přihláška "Dny zahradní a krajinářské tvorby 2019"
Akce SZKT, 27.11. - 29.11. 2019, Luhačovice
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul/y
Your answer
Název organizace
Your answer
Fakturační adresa - ulice *
Your answer
PSČ *
Your answer
Město *
Your answer
IČ/DIČ
Your answer
Telefon
(Uvedený telefon bude sloužit pro rychlou komunikaci případných nenadálých situací.)
Your answer
Účastnický poplatek *
(Ceny jsou uvedeny vč. DPH)
Upozornění:
V případě neúčasti a neomluvení se z akce alespoň 1 pracovní den předem je povinen účastník uhradit 100% účastnický poplatek a má právo na materiály pokud jsou součástí akce (toto je potřeba účastníkem potvrdit). Další podrobnosti ke storno podmínkám obsahují Obchodní a storno podmínky - viz. níže.
Možná zvýhodnění (Pouze pro členy SZKT)
(Pokud jste činný člen společnosti, do políčka "jiné" prosím napište konkrétně vaši pozici např.: člen správní rady nebo sekcí, garant programů, hodnotitel vesnice roku apod. Bude vám upraven poplatek dle platných pravidel SZKT.)
Poznámka
Sem vložte text, pokud nám chcete sdělit něco navíc. Např. přání platit hotově na místě (Pozor i při platbě v hotovosti platí storno podmínky!) nebo potřebu fyzické faktury s razítkem (běžně ji zasíláme jen v PDF na email), apod.
Your answer
Obchodní a storno podmínky *
Odesláním odpovědi souhlasíte s obchodními a storno podmínkami. Prosíme vás o zaškrtnutí políčka, že berete na vědomí. (Viz: http://www.szkt.cz/kalendar-akci/obchodni-podminky.html)
Souhlas *
Udělujete tímto souhlas spolku SPOLEČNOST PRO ZAHRADNÍ A KRAJINÁŘSKOU TVORBU, z.s. (dále jen „SZKT“), se sídlem Plzeňská 247/59, 150 00 Praha 5 – Smíchov, zapsanému u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 1480, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, aby zpracovával mé osobní údaje následujícím způsobem: Použití emailové adresy pro obesílání nabídkami vzdělávacích akcí a rozesílání informačního newsletteru:
Potvrzení o přijetí Vaší přihlášky
Pozor, po odeslání přihlášky kliknutím na modré políčko níže "odeslat" se Vám na obrazovce musí objevit okno s potvrzením, že jsme přihlášku v pořádku přijali a musí Vám přijít automatický potvrzovací email (shrnutí vyplněných údajů). Pokud automatické okno nevyskočí a email nedorazí (zkontrolujte si složky se spamy a hromadnou poštou), Vaši přihlášku neevidujeme. Zkuste v tom případě odeslat přihlášku přes jiný prohlížeč. Pokud Vám to nepůjde, obraťte se prosím neprodleně přímo na náš email kancelar@szkt.cz. Domluvíme se na jiném řešení.
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service