Formularz zgłoszeniowy - wolontariat Dni Fantastyki 2019
Wierzymy, że wolontariat w ogóle, a na Dniach Fantastyki w szczególności, jest niezwykłą przygodą, która pozwala poznać ciekawych ludzi i uczestniczyć w czymś większym. Jeśli czytasz te słowa, jesteś o krok od wzięcia udziału w tej przygodzie - wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Po zakończeniu zbierania zgłoszeń poinformujemy o przyjęciu lub ewentualnej odmowie.
Dane kontaktowe
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Link do profilu na Facebooku (jeśli posiadasz)
Your answer
Ile lat będziesz miał 5 lipca 2019 roku? *
Your answer
Z jakiego miasta pochodzisz? *
Your answer
Poznajmy się lepiej
...po to, abyśmy odnaleźli dla Ciebie jak najlepsze miejsce podczas imprezy.
Czy byłeś już wcześniej wolontariuszem? Gdzie? *
Nie chodzi nam jedynie o doświadczenie z wolontariatem na konwentach, na imprezach kulturalnych i związanych z fantastyką. Każde doświadczenie z pracą wolontariacką jest warte wzmianki
Your answer
Znasz języki obce? Masz dodatkowe kwalifikacje, którymi chciałbyś wesprzeć DF-y? Jeśli tak, opisz je tutaj *
Your answer
Czym się zajmujesz na co dzień? Jakie są Twoje zainteresowania?
Your answer
Dyżury
...czyli gdzie i kiedy możesz i chcesz pomóc.
Ile godzin chciałbyś spędzić na wolontariacie? *
W jakich godzinach preferowałbyś dyżury? *
Są to godziny preferowane, które będziemy starali się uwzględnić podczas układania grafiku. PS Godziny nocne (22-8) zaznacz TYLKO I WYŁĄCZNIE, jeśli chcesz mieć dyżury na szkole noclegowej.
Required
Jeśli są jakieś godziny, kiedy naprawdę nie możesz mieć dyżuru - napisz tutaj.
Na przykład: "mój pociąg przyjedzie na miejsce dopiero w piątek wieczorem", "między 16 a 18 w sobotę jadę odebrać znajomych do miasta" etc.
Your answer
Na jakim stanowisku chciałbyś pomagać? *
Required
Czy chcesz i możesz zjawić się na miejscu dzień wcześniej (w czwartek) i pomóc w przygotowaniu imprezy? *
Zazwyczaj to świetna okazja, aby poznać ludzi oraz poczuć atmosferę przygotowań do DF-ów.
Czy chcesz i możesz zostać trochę dłużej w niedzielę (zapewne do 18) i pomóc w sprzątaniu i ogarnianiu po imprezie? *
Dzień przygotowań jest lepszy, przyznaję. W niedzielę jest już nieco nostalgicznie - ale zarazem okazji do pomocy jest jeszcze więcej, a chwała tym większa!
Pytania inne
...ale nie mniej istotne
Czy planujesz spać na szkole noclegowej? *
W tym roku karty noclegowe dostępne są tylko i wyłącznie w przedsprzedaży. Informacja od Ciebie na temat tego, czy potrzebujesz noclegu, pozwoli nam lepiej wykorzystać dostępne miejsce i dać więcej miejsca ludziom. Oczywiście nocleg dla wolontariuszy pozostaje darmowy.
Czy chcesz, abyśmy wystawili Ci zaświadczenie o odbyciu wolontariatu? *
Czego oczekujesz od współpracy z Dniami Fantastyki?
Your answer
Czego chciałbyś się nauczyć podczas wolontariatu na Dniach Fantastyki?
Your answer
Rozmiar koszulki *
Krój koszulki *
Projekt Koszulki DF 2019
Czy chciałabyś/chciałbyś dodatkową koszulkę z motywem graficznym Dni Fantastyki 2019 (dodatkowo płatne)? *
Oczywiście KAŻDY wolontariusz dostanie koszulkę wolontariacką. Jednak w tym roku koszulki wolontariackie będą koszulkami wolontariackimi CK Zamek. Jeśli jesteś zainteresowana/y także koszulką z motywem DF-ów 2019 (wzór projektowany przez Odmęty Absurdu), to wiąże się to z koniecznością pokrycia kosztów produkcji takiej koszulki (ok. 15 zł).
Czy myślisz także o wolontariacie na Dniach Fantastyki w 2020 roku? *
Czysto sondażowo ;)
Coś jeszcze chciałabyś/chciałbyś nam przekazać?
Your answer
Przetwarzanie danych *
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Kultury "Zamek" z siedzibą we Wrocławiu pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław podanych powyżej moich danych osobowych w celu umożliwienia udziału w organizacji Dni Fantastyki 2019 w tym w celach elektronicznej rejestracji w systemie udostępnionym przez administratora. 1) Administratorem danych osobowych jest Centrum Kultury "Zamek" z siedzibą we Wrocławiu pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław 2) Kontakt do administratora w związku z przetwarzaniem danych osobowych: iod@zamek.wroclaw.pl 3) Dane osobowe takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, wizerunek, numer telefonu, e-mail, informacje o preferencjach żywieniowych, będą przetwarzane w oparciu o udzieloną zgodę, wyłącznie w celu udziału w organizacji Dni Fantastyki 2019, przekazywania informacji z tym związanych, ofert oraz materiałów związanych z udziałem w organizacji oraz innymi działaniami organizowanymi przez Centrum Kultury "Zamek". 4) Dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom takim jak zaufani współpracownicy (pracownicy Centrum Kultury "Zamek" i wolontariusze) i partnerzy CK Zamek (dostawcy usług internetowych, marketingowych, dystrybutor biletów) wyłącznie w celu realizacji Dni Fantastyki 2019. 5) Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestnictwa w organizacji Dni Fantastyki 2019. 6) Administrator informuje o prawie do żądania dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w celach inne niż wyżej wymienione. 7) Administrator informuje o prawie by w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 8) Administrator informuje o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), w trybie i na podstawie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w szczególności RODO; 9) Administrator informuje, iż dane osobowe nie będą wykorzystywane do procesów zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania oraz nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.