Národní fairtradová konference: Hledíme společně do budoucna
Vážení příznivci fair trade,

jsme rádi, že máte zájem se zúčastnit Národní fairtradové konference, která se koná ve čtvrtek 6. listopadu 2018 v Impact Hubu Brno (Cyrilská 7).

Konference je určena především zástupcům měst a škol, ale i dalším subjektům, které se aktivně věnují podpoře fair trade. Cílem konference je vytvářet společný prostor pro sdílení praktických zkušeností a kontaktů, spolupráci i vzájemnou motivaci k podpoře fair trade v České republice.

Účast na konferenci je kapacitně omezená, proto se prosím zaregistrujte co nejdříve. Budeme rádi, když k účasti oslovíte i další členy vaší řídicí skupiny (ideálně 3-5 osob). Rezervaci míst Vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

Za organizační tým

Alexandra

Organizace/Škola/Město *
Your answer
Jméno a příjmení *
Your answer
Role v organizaci *
Pozice, kterou zastáváte v rámci Vaší organizace.
Your answer
E-mail
Your answer
Telefonní číslo
Your answer
Vaše očekávání
Jaká jsou Vaše očekávání od účasti na konferenci. Co byste rádi slyšeli, s kým byste se chtěli setkat, co byste chtěli zažít...
Your answer
Doprovod (počet) *
Zadejte, kolik lidí celkem přijede z Vaší instituce (nejlépe 3 - 5 osob)
Doprovod *
Napište jména a funkce doprovodu, abychom pro Vás mohli připravit jmenovky (Odpověď zapisujte ve formátu: Jan Novák, student/učitel/...)
Your answer
Správce stolku *
Pro jednu z aktivit programu konference (World Café) hledáme jednoho správce stolku z řad Vašeho doprovodu. Správce stolku bude korigovat debatu podle zadaného scénáře. (Odpověď zapisujte ve formátu: Jan Novák, student/učitel/...)
Your answer
Zapisovatel *
Pro jednu z aktivit programu konference (World Café) hledáme jednoho zapisovatele z řad Vašeho doprovodu. Zapisovatel bude na arch papíru zaznamenávat probíraná témata. (Odpověď zapisujte ve formátu: Jan Novák, student/učitel/...)
Your answer
Ochrana osobních údajů
Abychom Vás mohli zařadit mezi účastníky, potřebujeme si zapsat Vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o Vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se Vám, že Vaše údaje využijeme výhradně pro Vaši registraci a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání či se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů, nebo nás kontaktujte na info@nazemi.cz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of NaZemi. Report Abuse - Terms of Service