Vaše vize rozvoje Hnanic - dotazník nápadů
Milí spoluobčané,
do rukou se Vám dostává dotazník nápadů, který si klade za cíl zjistit, jak si Vy osobně představujete svoji obec. Kde vidíte problémy či potenciály a kam si ji přejete směřovat. Prosíme Vás o odpovědi na následující otázky. Budeme také rádi za Vaše další nápady, myšlenky či vize, které mohou vést ke zlepšení Vašich oblíbených míst. Tyto náměty budou převedeny do vizuální podoby vize, kterou budete mít možnost vidět a komentovat v jejím průběhu, a budou sloužit pro účely budoucího rozvoje obce.

Dotazník nápadů není sociologickým průzkumem, je naopak zahrnutím dobrých nápadů obyvatel do návrhu vize.

NEZAPOMEŇTE, PROSÍM, po vyplnění dotazník stisknutím tlačítka na konci odeslat. Pro odeslání nemusíte mít vyplněny všechny otázky. Dotazník prosím vyplňte a odešlete do 6.11.2020.

Na adrese: www.hnanice.cityupgrade.cz můžete také sledovat průběh prací, k rozpracovanosti se vyjádřit a po dokončení si v klidu domova detailně prohlédnout výsledek práce - navržená řešení a nápady.

Děkujeme za Váš čas a Vaši spolupráci.
Hnanice a architekti www.cityupgrade.cz
ortofotomapa obce
historická mapa, stabilní katastr, kolem r.1830
Jste...
Clear selection
Váš věk ...
01. Co se Vám vybaví, když se řekne Hnanice?
02. Pokud za Vámi přijedou známí, kam je v obci, krajině a blízkém okolí vezmete? Jaká jsou Vaše oblíbená místa?
03. Jsou v obci a okolní krajině místa, hodnoty, potenciály, atmosféra apod., které jsou podle Vás zajímavé, ale zanedbané, zapomenuté, zničené a zaslouží si rozvoj, obnovu, znovunalezení? Napište, prosím, kde jsou a jak by podle Vašeho názoru měly vypadat, fungovat, žít.
04. Chybí Vám (pěším nebo cyklistům) nějaká propojka, pěšina, cesta nebo trasa, která Vám usnadní Váš pohyb po obci nebo v krajině? Kam by bylo možné dojít a dnes tomu tak není?
05. Vnímáte nějakou zašlou tradici, lokální produkt, nebo historickou souvislost tak, že by si zasloužila větší pozornost či obnovu? Jakou, proč a případně jak? Je možné ještě nějakým způsobem rozvinout potenciál vinařství a vinohradnictví nejen ve smyslu turismu?
06. Jaké kulturní, sportovní, nebo společenské možnosti či akce by podle Vašeho názoru v obci mohly být a jaké dnes využíváte?
07. Provozujete/účastníte se, nebo byste se chtěli účastnit/provozovat v obci nějakých komunitních, sportovních, kulturních aktivit, kroužků, akcí, spolků apod? Ať vnitřních či venkovních.
08. Jsou pro Vás současné vnitřní kulturní, sportovní a komunitní prostory pro pořádání výše zmíněných aktivit adekvátní, nebo máte jinou představu o jejich úpravě, umístění, ale třeba i rozšíření možnosti aktivit v nich? Napište prosím Vaše nápady.
09. Jakou máte představu o venkovních kulturních, společenských, sportovních akcích, či místech trávení volného času? Je možná nějaká změna, vylepšení těchto prostranství nebo nalezení míst nových? Prosím rozepište Vaši vizi.
10. Myslíte si, že by se obec měla do budoucna rozšiřovat a v jaké míře?
11. Zde prosím napište připomínky a podněty, které nejsou zahrnuty v předešlých otázkách.
12. V tomto odkazu najdete mapu. Vyznačte prosím vše, co nejde popsat slovy i informace, které byste chtěli doplnit konkrétním umístěním. Vyznačit můžete, body, trasy nebo území, ty pojmenujte podle toho, co k tomu chcete říct. https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1Rrl9ocvo8V1RUz7Q6dBkybnxYPYDdCOQ&usp=sharing (Pro vložení bodů, musíte být přihlášeni přes google účet, pokud ho nemáte, prosíme o zaznačení informací do papírové formy dotazníku). Prosíme, abyste nemazali body, které vytvořil někdo před Vámi. Bod nebo čáru přidáte po kliknutí na tyto symboly:
Captionless Image
13. Děkujeme za vyplnění dotazníku, Vaše názory a náměty. Kdo máte zájem se aktivně zapojit nebo předat nějaké zajímavé dokumenty, informace, historické fotky atd., zanechte prosím svoje jméno a kontakt:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy