Zapisuję się na BASIC SexEd
Witaj!

Cieszę się, że zdecydowałaś się  skorzystać z 12 modułowego kursu podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych kobiet i dołączyć do Sex & Love School, społeczności kobiet wspierających się w odkrywaniu i odzyskiwaniu na własność, swojej seksualności.  

Po wypełnieniu formularza otrzymasz dostęp do panelu z kursem oraz zostaniesz dołączona do listy mailingowej Kręgu Kobiet z Sex & Love School oraz do listy Karo Akabal Eros ~ Sacrum ~ Polityka.


Pozdrawiam Cię i miło mi Cię poznać

Karo Akabal
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Starsze Siostry i
Twoje imię *
Twój adres email *
Twoja data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Potwierdź, że jesteś pełnoletnia *
Potwierdź, że jesteś *
UMOWA z Sex&Love School
Przeczytaj proszę uważnie punkty umowy. To Twoje osobiste zobowiązanie, z którym do nas dołączasz

Oferujemy swoją pracę w taki sposób, aby była ona dostępna dla wszystkich chętnych, bo  wiemy, iż jest ona bezcenna i skuteczna wtedy, kiedy jest przyjęta i traktowana poważnie.

Wierzymy, też że im więcej kobiet wykona tą pracę tym większy będzie jej kolektywny wpływ.

Umowa jest prosta - zapraszamy Cię do Szkoły i prosimy o zaangażowanie w przygotowany przez nas proces edukacyjny.
To naprawdę działa!


Zapisując się do Sex & Love School zobowiązuję się do:
EKONOMIA DARU
Dostęp do kursu BASIC SexEd oferuję w Ekonomii Daru czyli Twoja wpłata zasili mój prywatny budżet życiowy i umożliwi mi realizację moich projektów, m. in. pisania Listów od Karo czyli esejów z obszaru Eros ~ Sacrum ~ Polityka, w których będę dzielić się swoimi obserwacjami współczesnych wydarzeń przez pryzmat edukacji, jaką odebrałam oraz własnej praktyki w dziedzinach seksualności, sacrum, integrowania kolektywnych traum, tworzenia modeli dla alternatywnego społeczeństwa i ekonomii.

Krąg Sex&Love School również działa w Ekonomii Daru. Szczegóły  przy okazji konkretnych zaproszeń.

Adres zrzutki: https://zrzutka.pl/g248t4


TWOJA DEKLARACJA FINANSOWA tutaj możesz napisać kwotę jaką możesz wpłacić dzisiaj oraz to, czym się chcesz podzielić w temacie Ekonomii Daru. A może masz jakieś pytanie? Zadaj je.
Kochana Kobieto
Teraz proszę Cię o zaakceptowanie naszych ZŁOTYCH ZASAD, których przestrzeganie sprawia, że Sex & Love School jest bezpiecznym miejscem do eksplorowania swojej seksualności.
ZASADA 1 - POUFNOŚĆ  Podczas kursu  będziesz zachęcana do dzielenia się swoim doświadczeniem. Będziesz miała też dostęp do historii innych kobiet. Zasada poufności oznacz, że żadne prywatne informacje, którymi dzielą się tutaj kobiety nie mogą wyjść poza naszą grupę. Czy to w formie udostępnienia w internecie czy też przekazania osobom trzecim w jakiejkolwiek formie. Traktujemy tą zasadę bardzo poważnie! Jeśli masz wątpliwości - zapytaj! *
ZASADA 2 - ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE W Sex&Love School możesz się spotkać z opisami, głosami i historiami, które Cię zszokują, zaskoczą lub będą w konflikcie z Twoim systemem wartości. Nie stosujemy tutaj tzw trigger warning czyli ostrzegania przed treściami, które mogą wywołać silną reakcję emocjonalną. Wszystko w tej grupie może mieć taką moc, bo seksualność to wrażliwy obszar. Możesz dzielić się tutaj swoimi reakcjami i dostać wsparcie ale to Ty jesteś odpowiedzialna za swoje doświadczenie bycia w Kręgu. W zakresie Twojej odpowiedzialności leży również poszukanie wsparcie na zewnątrz jeśli proces grupowy aktywuje w Tobie obszary wymagające profesjonalnej opieki. *
ZASADA 3 - AKCEPTACJA W Sex & Love School różne postawy, światopoglądy, orientacje, wybory są dla nas wartością a szkoła to przestrzeń wolna od jakiejkolwiek ideologii. Nie oceniamy się nawzajem, nie wydajemy sądów, nie wartościujemy i nie radzimy (chyba, że na wyraźną prośbę) *
Zapisując się na BASIC SexEd wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, których administratorem będzie Karo Akabal NIP 7541884215, Zgoda jest dobrowolna, Twoje dane nikomu innemu nie będą udostępniane. W każdym momencie możesz wycofać zgodę poprzez kliknięcie linku rezygnacji, który znajdziesz w każdym mailu od S&L School. Zastrzegam sobie możliwość weryfikacji danych z Twojego zgłoszenia aby upewnić się, że jesteś "prawdziwą osobą" *
Cieszymy się, że jesteś z nami!
W ciągu kilku dni powinnaś otrzymać mail z potwierdzeniem Twojego zapisu.
Jeśli mail do Ciebie nie dotrze, zajrzyj do spamu i ofert a jeśli ich tam nie będzie - pisz na karo@akabal.pl

Do zobaczenia!

Karo Akabal

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Serce Matki. Report Abuse