АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА
для участі в Академії лідерства для молодих правозахисниць
Опис
ПРО МОЖЛИВІСТЬ
Академія лідерства для молодих правозахисниць передбачає проведення двох 3-денних циклів, у кожному з яких візьмуть участь до 30 осіб (загальна кількість учасниць за обома циклами – до 60 осіб). Академія включатиме тренінгові сесії, менторську підтримку та індивідуальну роботу учасниць. Метою Академії є посилення участі та видимості молодих правозахисниць у суспільному житті країни. Під час Академії учасниці зможуть поглибити свої знання у сфері захисту прав людини, ґендерної політики, ґендерної рівності та ґендерної дискримінації, більше дізнатись про комунікаційні стратегії та роботу зі ЗМІ, передумови проведення успішних адвокаційних кампаній, написання проектних пропозицій, осягнути механізми впливу на прийняття рішень та співпрацю з державними структурами, а також матимуть можливість зустрітись з успішними лідерками та активістками, які поділяться своїми історіями успіху та прикладами ефективних адвокаційних кампаній із захисту прав жінок та дівчат.

Перший цикл Академії лідерства для молодих правозахисниць відбудеться з 4 по 6 березня 2019 року в Києві, максимальна кількість учасниць – 30 осіб.

Декілька мотивованих, активних та цілеспрямованих учасниць Академії будуть запрошені до участі у Регіональній Академії, яка відбудеться у Кишиневі, Молдова навесні 2019 року. У Регіональній Академії візьмуть участь молоді правозахисниці з 5 країн – Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України, які матимуть можливість обмінятися між собою досвідом, ідеями та кращими практиками.

Для активісток, які візьмуть участь в Академії лідерства, буде надано можливість взяти участь у конкурсі малих грантів та отримати фінансування на конкурсних засадах для реалізації проекту з використання на практиці набутих під час Академії знань та навичок.

ПРО ВАС
Ми запрошуємо подаватись для участі у конкурсі осіб, які:
• ідентифікують себе жінками, включаючи транс-жінок, гендерквір та небінарних осіб, які ідентифікують себе в більшій мірі жінками
• захищають права людини/права жінок
• віком від 18 до 30 років з досвідом перебування у правозахисному русі не більше 2 років
• мають потенціал стати лідеркою або рішуче виступати за права жінок у своїй громаді або організації

Ми заохочуємо подаватись до участі в Академії ЛГБТІ активісток, представниць етнічних меншин, ВІЛ-позитивних жінок та внутрішньо переміщених жінок.
Участь в Академії є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення заходів.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service