Wakacyjne Kursy Tańca | Lato w Swing City 2022
Zapraszamy na Wakacyjne Kursy Tańca w Swing City, które potrwają w tym roku od 11 lipca do 5 września! Tradycyjnie startujemy po powrocie z Summer Campu i tańczymy do końca sierpnia. Są kursy od podstaw, jest też tematyczna oferta dla naszych Kursantek i Kursantów.

Kursy Wakacyjne dzielimy na 2 części:
- część 1 : od 11 lipca do 5 sierpnia - 4 zajęcia
- część 2 : od 8 sierpnia do 5 września - 4 zajęcia
 
Wypełnij dokładnie Formularz, zwracając uwagę na adres e-mail. Nr telefonu służy nam wyłącznie do nagłych wypadków. Do każdego kursu wypełnij osobno formularz. Pamiętaj, że warunkiem wpisania na listę uczestników jest opłacenie Swingonamentu za kursy, które wybierzesz. Szczegóły dotyczące płatności otrzymasz w potwierdzeniu.

Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę, a tańczysz i tak ze wszystkimi, ponieważ obowiązują zmiany w parach.

Regulamin RODO W SWING CITY, którego akceptacja jest warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu, jest do przeczytania pod adresem: http://swingcity.pl/regulamin/. Znajduje się tam również krótki Regulamin Kursów.

Na zajęciach obowiązują zmiany w parach, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.


KURSY DLA DZIECI
------------------------------
Obecnie nie mamy w harmonogramie zajęć dla dzieci.KURSY OD PODSTAW
---------------------------------
Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze Swingiem zapraszamy na Kursy Wakacyjne, w ramach których mamy w tym roku:
- Collegiate Shag Od Podstaw (poniedziałki o 19:20) - START 11 lipca
- Lindy Hop Od Podstaw (wtorki o 18:00) - START 12 lipca
- Układy Solowe Od Podstaw (środy o 18:00) - START 13 lipca
 


KURSY DLA TAŃCZĄCYCH SWING
--------------------------------------------------------------------------------
Dla naszych Kursantek i Kursantów przygotowaliśmy tradycyjnie kursy tematyczne dedykowane dla wybranych poziomów. Jeżeli nie jesteście pewni czy dany poziom jest dla Was, dajcie śmiało znać.

LINDY HOP '8COUNT' - KONTYNUACJA PODSTAW
Jeżeli miałaś/eś styczność z Lindy Hop lub chcesz kontynuować nasz poziom podstawowy, to te zajęcia są dla Ciebie. Zajęcia oparte na rytmice 'na 8', których zwieńczeniem jest kultowa figura Swingout.

LINDY HOP 'OLD MOVES CHOREO' - K, H, M
Na kursach regularnych rzadko robimy choreografie, skupiając się na socjalnym aspekcie tańca. Ten kurs to okazja popracować z krótkimi choreografiami. Dodatkowo tworząc układy skupimy się na kultowych ruchach oldtimersów, czerpiąc od Frankiego Manninga czy Normy Miller.

LINDY HOP 'SUGAR PUSH & SWINGOUT' - K, H, M
Techniczne zajęcia na których chcemy się skupić na 2 ważnych figurach w Lindy Hop. W części pierwszej weźmiemy na warsztat Sugar Push, w drugiej części Swingout. Footworki, połączenie i wariacje na tych figurach to nasz cel!

LINDY HOP 'SHOW OFF' - M, H, Szm
Kurs z choreografiami do szybkiego tempa, zawierającymi proste elementy akrobatyczne. Nazwa inspirowana Mistrzostwami Polski, w których planujemy jako miasto wystartować w przyszłym roku.

LINDY HOP 'POŁĄCZENIE' - M, H, Szm
Zajęcia na których będziemy pracować nad świadomym i przyjemnym połączeniem w parze, dedykowane dla świadomych tancerek i tancerzy.
Jeżeli tańczyłaś(eś) u nas wcześniej, zerknij dla jakiego poziomu są zajęcia. Jeżeli masz wątpliwości czy dany kurs jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami.OPISY TAŃCÓW
-------------------------
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

SOLO JAZZ & UKŁADY
Solowy taniec do muzyki swingowej to nie tylko świat improwizacji. To również kultowe układy tańczone solo, które powinno się znać. W ramach wakacyjnych kursów od podstaw będzie to Shim Sham + wariacje (w lipcu) i Jitterbug Stroll + wariacje w sierpniu.

COLLEGIATE SHAG
Taniec w parach do szybkiej muzyki swingowej (180 - 200+ bpm), bardzo energetyczny i wymagający fizycznie. Wywodzi się z rodziny tańców swingowych i ma swoich entuzjastów na całym świecie.CENNIK
-------------
Część 1 - 4 zajęcia x 70 minut - 109,00 zł
Część 1 + 2 - 8 zajęć x 70 minut - 199,00 zł

Nie honorujemy żadnych systemów płatniczych.


DLACZEGO MY?
-------------------------
Ponieważ mamy profesjonalne Studio z szatniami, lustrami i klimatyzacją.
Ponieważ jesteśmy w samym centrum Katowic.
Ponieważ tylko my zajmujemy się wyłącznie tańcami swingowymi, bazując na 15 latach doświadczenia.
Ponieważ mamy kameralne grupy (max 20 osób), zajęcia trwają min. 70 minut i prowadzą je pary, a nie pojedynczy instruktorzy (no chyba że są solo).  KONTAKT
----------------
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook,  telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com). Dodatkowe informacje znajdziecie również na naszej stronie internetowej w zakładce Kursy.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko i Imię *
Adres e-mail (prosimy, sprawdź dokładnie) *
Numer telefonu *
Nazwisko i Imię Partnera/ki (jeśli nie masz, wpisz 'BRAK', poszukamy kogoś) *
HARMONOGRAM KURSÓW OD PODSTAW
Zapisuję się na następujący kurs OD PODSTAW:
Clear selection
Zapisuję się na następujący kurs DLA TAŃCZĄCYCH (prosimy osobny formularz dla każdego kursu):
Clear selection
Chcę otrzymywać newsletter i być na bieżąco: *
Akceptuję: regulamin "RODO w Swing City", wytyczne związane z udziałem w zajęciach tanecznych i zastosuję się do bieżących zaleceń Studia dotyczących organizacji kursu i udziału w nim: *
Ewentualne uwagi/pytania:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy