Zájem o docházku dítěte do lesní školky Stromeček
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno dítěte *
Příjmení dítěte *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Jméno a příjmení rodiče *
Telefon: *
Email: *
Proč uvažujete vybrat svému dítěti lesní MŠ?   *
Odkud jste? *
Odkud o nás víte? *
Od kdy uvažujete o docházce? *
Required
Docházka - zjištění zájmu, nezávazně. 5-3-2 dní? Od září 2022 zmenšujeme třídu na max 16 dětí. Tento počet je klasika lesních MŠ, 16 dětí+2dospělí. Poslední 3 roky jsme zkoušeli velký kolektiv dětí 20+ při péči více průvodců, ale vyšší počet osob = turbulentní zrychlení, více podnětů a dospěli jsme k tomu, že klid je pro nás priorita. Rejstříková třída má docházku buď na 5 dní (preferujeme) nebo na 3 dny (po-st) nebo na 2 dny (čt-pá) doplňkové děti. *
Novinka: Zjištění nezávazného zájmu o DĚTSKÝ LESNÍ KLUB na 3 dny pondělí-středa, provoz POUZE DOPOLEDNE 8:30 - 12:30. Byl by dopolední lesní klub to pravé pro vás? Ať z důvodu, že jste se nedostali do naší rejstříkové třídy anebo prostě preferujete více svobody v rozhodování, např. ve věci očkování.
Clear selection
V rejstříkové MŠ je vyžadováno potvrzení od dětského lékaře o splněném očkování. Jste si toho vědom/vědoma? (dobrovolná otázka, spíše pro informaci)
Clear selection
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Required
V případě plné kapacity si přeji zápis do pořadníku zájemců a chci být informován/a při uvolnění kapacity. Chci být případně zván/a na jednorázové akce jako jsou slavnosti školky, brigády, setkání apod. (Dobrovolné - pokud nezaškrtnete, cca v srpnu při úklidu dokumentů bude váš kontakt ze seznamu zájemců vymazán.)
Clear selection
Zajímá vás odpověď na konkrétní otázku? Potřebujete něco okomentovat? Napište nám sem!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy