Номінування викладача Інституту післядипломної педагогічної освіти
Вітаємо! 👋 На зв'язку команда Центру Інноваційної Освіти "Про.Світ"!

Для участі у навчальній програмі "Компетенції.ПРО", у рамках проєкту "Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО ми шукаємо вмотивованих викладачів Інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО), які прагнуть змінити підходи до навчання керівників ЗЗСО та впровадити нові стандарти навчання.

Проєкт "Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО" має на меті запровадити зміни у системі післядипломної педагогічної освіти, які базуються на компетентнісному підході до підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти. Саме тому в межах проєкту ми розробили навчальну програму Компетенції.ПРО. Одним із результатів навчання, буде розроблена освітня програма підвищення кваліфікації керівників ЗЗСО і починаючи з 2023 року зможете за нею підвищувати кваліфікацію  у вашому обласному ІППО.

Для того, щоб відібрати найкращих викладачів ІППО, команда проєкту звертається до громадськості, зокрема керівників ЗЗСО, та просить номінувати викладача. Своїм номінуванням Ви будете рекомендувати 1 або 2 викладачів ІППО до участі в навчальній програмі,  тому  просимо поставитися відповідально до номінування і ми заздалегідь  Вам вдячні за допомогу та приділений час.

Результати номінування будуть доступні лише команді проєкту.

Час заповнення анкети орієнтовно - 10 хв
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy