Vysnívání a mýtus vztahu
Procesově orientovaná práce se vztahovou dynamikou
Email address *
Třídenní workshop 28. února – 1. března 2020
Ptáte se někdy sami sebe, proč tento klient s vámi pracuje? Co je k vám přivádí? Nebo pracujete se vztahy a ptáte se, proč jsou zrovna tito lidé spolu? Co je ta „věc“, která je drží pohromadě?

Jedním z ústředních pohledů procesově orientované psychologie je to, že jsme organizováni polem, kterého jsme součástí, a toto pole tedy také organizuje naše vztahy. To lze vnímat (a pracovat s tím) z dlouhodobého hlediska - jaký je vztahový mýtus, který spojuje dva lidi a z krátkodobého pohledu - jak pole organizuje naše momentální interakce a zážitky.

Tento workshop je určen speciálně pro profesionály (a studenty), kteří pracují s jinými lidmi - kouče, terapeuty, rodinné terapeuty, psychoterapeuty, facilitátory, sociální pracovníky, poradce, vychovatelé*.
Budeme zkoumat otázku - co je specifické na vztazích, které máme s různými klienty. Naučíme se využívat dynamiku ve vztahu, ke které dochází mezi námi a našimi klienty.

Budeme procvičovat práci s jevem „vysnívání“, který lze volně chápat jako přenos a protipřenos. Práce s vysníváním přináší dynamičtější způsob využití vztahového aspektu naší práce s klienty.

Workshop bude praktický, s množstvím příležitostí k reflexi a procvičování, jednotlivě, ve dvojicích a v malých skupinách.
 
Kde: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2
Kdy: 28. února – 1. března 2020 (pátek 16:00 – neděle 16:00)

Storno poplatek:
Pokud zrušíte svou účast více jak 4 týdny před konáním akce, storno poplatek neúčtujeme, od 4 týdnů do 2 týdnů před konáním akce činí storno poplatek 50% z celkové ceny. Při stornování 2 týdny a méně před konáním akce účtujeme celou částkou. Storno poplatek neúčtujeme v případě, že účastník za sebe najde náhradu.
K plnění stornopoplatků se zavazujete svým přihlášením na seminář (= vyplněním formuláře přihlášky).

Děkujeme za pochopení.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Ulice a číslo domu *
Your answer
Město *
Your answer
Telefon: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Poznámka (něco nám napište :))
Your answer
Souhlasím s uvedenými podmínkami stornopoplatků *
Účastník/účastnice tímto poskytuje Institutu procesově orientované práce, z. s. (dále „IPOP), jako správci údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, dále jen „zákon“) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu výše uvedených pro evidenci zájemce o kurz. Tímto rovněž potvrzuje, že byl/a seznámen/a se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře, a že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a poskytovány dobrovolně. Rovněž tímto souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků/účastnic IPOP. V poskytnutí osobních údajů je účastníkovi/účastnici poskytnuto v písemné podobě poučení v souladu s čl. 13 Nařízení, týkající se zpracování osobních údajů. Účastník/účastnice je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem údajů je Institut procesově orientované práce, z. s., Na Petynce 717/46,169 00 Praha 6, IČO: 228 189 36. Správce prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro interní účely IPOP, z.s. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Institut procesově orientované práce. Report Abuse