Registracijos forma medicinos pagalbos priemonių, medicinos technologijų ir medicinos prietaisų reklamai VšĮ VUL SK
Reklamos davėjas, norėdamas organizuoti reklaminį renginį, ne vėliau kaip prieš 10 darbo dienų iki siūlomos reklaminio renginio organizavimo datos turi raštu ar elektroniniu būdu pateikti Santaros klinikų generaliniam direktoriui ar jo įgaliotam asmeniui laisvos formos prašymą organizuoti reklaminį renginį ir Santaros klinikų interneto svetainėje užpildyti elektroninę registracijos formą, pateikdamas visą žemiau formoje nurodytą informaciją.

Reklaminis renginys gali būti skirtas informacijai apie vieną ar kelis reklamuojamus MPP (medicinos pagalbos priemones), MT (medicinos technologijas) arba MP (medicinos prietaisus). Jame gali dalyvauti daugiau negu vieno MPP, MT arba MP reklamuotojai.

Reklaminio renginio metu pateikta informacija privalo būti tiksli, sąžininga, objektyvi ir išbaigta, kad reklamos gavėjas galėtų susidaryti savo nuomonę apie reklamuojamą MPP, MT arba MP. Ji turi būti pagrįsta mokslinių tyrimų išvadomis bei vertinimais ir aiškiai tuos įrodymus perteikti.

Prašome apie atšauktą numatytą MPP, MT arba MP reklaminį renginį informuoti žemiau nurodytu el. paštu ne vėliau nei likus 3 darbo dienoms iki numatytos renginio datos.

Dėl informacijos patikslinimo ar iškilusių klausimų prašome kreiptis į VUL SK Biomedicininių tyrimų vykdymo skyriaus darbuotojus nurodytais el. paštais:

Laimis Dambrauskas
laimis.dambrauskas@santa.lt

Kai užpildysite šią registracijos formą, žemiau nurodytu el. paštu susisieksime su Jumis ir atsiųsime kitą reikalingą informaciją dėl reklaminio renginio.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Reklamos davėjo pavadinimas *
Reklamos davėjo kontaktiniai duomenys (tel. numeris) *
Reklaminio renginio pavadinimas *
Reklaminio renginio tema *
Numatomos pateikti informacijos apie reklamuojamą(-us) MPP, MT arba MP reklaminiame renginyje išsamesnė informacija *
Kokios profesinės kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistams skirtas reklaminis renginys (galima nurodyti kelias). *
Reklaminis renginys privalo būti suderintas su skyriaus vedėju ar kitu atsakingu asmeniu. Prašome nurodyti asmens, su kuriuo suderinote reklaminio renginio detales, vardą ir pavardę.
Numatomo reklaminio renginio planuojama data, vieta, laikas ir trukmė:
Ši informacija turi būti suderinta su skyriaus vedėju.
Data *
MM
/
DD
/
YYYY
Vieta (patalpos pavadinimas/numeris) *
Laikas *
Time
:
Trukmė *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy