FORMULAR REGJISTRIMI - KURSE (GAZETARI-FOTOGRAFI-AKTRIM)
QENDRA RINORE 'EPOKA E RE' FIER
Kurse 2 mujore ne Aktrim, Gazetari, Fotografi- pajisje me certifikate
QENDRA RINORE EPOKA E RE, FIER
Emer Mbiemer *
Mosha *
Shkolla-Klasa *
Kontakt (telefon, email) *
Ne cilin kurs deshironi te jeni pjese? *
Pritshmerite tuaja
Cilat nga ditet dhe oraret jane me te pershtatshme per ju per te zhvilluar kurset? *
Per me shume informacion kontaktoni ne epokaere-yp@fieri.com ose ejani prane zyrave te Qendres Rinore 'Epoka e Re', prane Bibliotekes Publike, mbi Eco-Market ne katin e 3-te
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service