КОНФЕРЕНЦИЈА за циркуларна економија: „Како да размислиш, намалиш, реупотребиш и рециклираш!“
Датум: 09.01.2020
Час: 10.00ч
Локација: Европски Универзитет - Скопје
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме *
Институција/Компанија/Универзитет *
Телефонски број *
E-mail адреса *
Дополнително прашање?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy