Виставка “Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір” у Дніпрі. АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ
Дніпро третє місто, де покажуть виставку, присвячену Маркіянові Паславському, загиблому добровольцеві батальйону “Донбас”, відомому під позивним “Франко”.

• У серпні 2019 року виставку було відкрито у київському Музеї української діаспори за участі рідних Паславського, які живуть у США, та його побратимів із батальйону “Донбас”.

• У серпні 2020 року експозицію представили в Тернопільському обласному художньому музеї. Тернопільщина – батьківщині батьків Марка.

• Упродовж 14 жовтня – 29 листопада проєкт експонуватиметься у Музеї “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО”.

Над створенням виставки “Нью-Йорк – Іловайськ: вибір” працювала команда Національного музею Революції Гідності разом із Музеєм української діаспори та родиною Паславських, які передали до фондів цих інституцій особисті речі Маркіяна. Виставка починається з роздумів загиблого героя, зібраних у буклеті “Заклик діяти: слова Маркіяна Паславського” – одному з видань Музею Майдану. Самі ж експонати висвітлюють основні періоди його життя. Експозиція не лише показує життєвий шлях і вибір Маркіяна Паславського, а й оповідає про Іловайську трагедію. Про це покажуть документальний фільм.

Куратори виставки – Назар Розлуцький і Олександр Бриндіков.

Організатори проєкту: родина Маркіяна Паславського, Музей української діаспори, Музей історії міста Києва, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та бійці добровольчого батальйону “Донбас”, Музей “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО”.
Місце проведення: Музей “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО”, місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького,16.

Офіційне відкриття: 14 жовтня, о 14:00

Телефон для довідок: +38 066 100 29 80
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Назва ЗМІ *
Номер телефону *
Е-пошта *
Надаю дозвіл на зберігання та обробку моїх персональних даних. Згода на обробку персональних даних означає, що ми будемо комунікувати з Вами через надані контакти; можемо використовувати надані дані для інформування про наші наступні події; обіцяємо захищати дані та не надавати стороннім особам доступ до них. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy