Zjazd absolwentów WH AGH
Szanowne Absolwentki, Szanowni Absolwenci!

Serdecznie zapraszamy Was na Zjazd Absolwentów Wydziału Humanistycznego AGH organizowany z okazji 100-lecia AGH. Udział w zjeździe będzie doskonałą okazją do odświeżenia kontaktów i wspomnień związanych z czasem spędzonym na naszym wydziale.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek 18.10.2019 na Wydziale Humanistycznym (ul. Gramatyka 8a, godz. 14.00), gdzie planujemy m.in. wykład profesorski, oraz spotkanie absolwentów z pracownikami i studentami. Później przeniesiemy się do pubu Wawelove (ul Podchorążych 3, godz. 18.00).

To jednak nie wszystko! W ramach obchodów przewidzieliśmy szereg niespodzianek, których na razie nie chcemy ujawniać! Przygotujcie się jednak zarówno na doznania artystyczne, jak i niebanalną rozrywkę związaną z rozwijanymi na Wydziale Humanistycznym zainteresowaniami najnowszymi technologiami. Będziecie zaskoczeni! Szczegóły wkrótce!

Udział w zjeździe absolwentów WH AGH jest darmowy. Na zgłoszenia czekamy do 15 września. W celu uczestnictwa w zjeździe prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego:
Zamierzam uczestniczyć:
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Aktualny adres e-mail *
Your answer
Szanowny Absolwencie, Szanowna Absolwentko,
Pragniemy na bieżąco informować cię o działalności Akademii Górniczo-Hutniczej. Szanujemy jednakże twoją prywatność. Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas korespondencji elektronicznej, w temacie odpowiedzi na niniejszą wiadomość wpisz „NIE”. Twój adres e-mail będzie przez nas przechowywany do momentu wycofania przez ciebie zgody. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityką prywatności (https://100lat.agh.edu.pl/polityka-prywatnosci/)
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (WH AGH) z siedzibą przy ul. Gramatyka 8a. 2. Administrator danych osobowych – WH AGH - przetwarza Pani/Pana dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail) na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz na podstawie udzielonej zgody w celach związanych z udziałem w Zjeździe Absolwentów oraz w celach archiwizacyjnych. 3. WH AGH zbiera tylko te dane, które są niezbędne do udziału w organizowanym wydarzeniu oraz nie udostępnia ich podmiotom trzecim. 4. W związku z korzystaniem z formularzy Google przekazane dane mogą być przesyłane poza obszar EOG, na co WH AGH nie ma wpływu.
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service