Aptauja “Sabiedrības iesaistīšana pašvaldību iepirkumu uzraudzībā”
Latvijas valdība ir apņēmusies līdz 2021. gada beigām sekmēt lielāku atklātību par publiskajiem iepirkumiem, izmantojot Atvērtās pārvaldības partnerību – sadarbības platformu starp valsts iestādēm un pilsonisko sabiedrību. Apņemšanās iekļauj arī sabiedrības iesaisti publisko iepirkumu uzraudzībā, izmantojot “Integritātes paktu” vairākās Latvijas pašvaldībās. Par šī punkta izpildi atbild Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) un līdzatbild – biedrība “Sabiedrības par atklātību – Delna” (Delna). Lai palīdzētu Delnai un IUB izvērtēt, kādas iespējas un izaicinājumi pastāv sabiedrības iesaistīšanai publisko iepirkumu uzraudzībā pašvaldībās aicinām aizpildīt anketu.

Aptauju veido deviņi jautājumi (astoņi jautājumi ar atbilžu variantiem un viens atvērtā tipa jautājums), dalība tajā aizņems līdz 10 minūtēm Jūsu laika.

Vairāk informācijas par “Integritātes paktu” varat atrast Delnas mājas lapā. Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties, rakstot Delnas juristei Zanei Zvirgzdiņai uz e-pastu zane.zvirgzdina@delna.lv.

Paldies par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanai!
Vai esat dzirdējis par pretkorupcijas organizācijas Transparency International izveidoto iepirkumu uzraudzības rīku “integritātes pakts”? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy