Warsztaty Tónagull w Gerðuberg - rejestracja na listę rezerwową
W tej chwili osiągnęliśmy już limit zgłoszeń do planowanych grup warsztatowych. Zapraszamy jednak do wypełnienia arkusza zgłoszeniowego! Zostaniecie Państwo w pierwszej kolejności powiadomieni o wolnym miejscu w jednej z grup.

Pierwsze spotkanie: sobota, 21 września 2019. Zajęcia będą się odbywały co tydzień, o tej samej porze. Jedno spotkanie warsztatowe trwa około 50 minut. UPRZEJMIE PROSIMY O ZAZNACZENIE W FORMULARZU JAKA GODZINA ZAJĘĆ BYŁABY DLA PAŃSTWA NAJODPOWIEDNIEJSZA.

Email address *
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
Wiek (w miesiącach) w momencie rozpoczęcia warsztatów *
Wybierz jedną pozycję
Data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
Imię i nazwisko rodzica *
Jeżeli na zajęcia planują Państwo przychodzić we dwoje, prosimy o wpisanie obojga imion.
Your answer
Potwierdź jeszcze raz adres Email: *
Adres Email będzie naszym podstawowym narzędziem kontaktu. Prosimy o dokładne sprawdzenie, czy został wpisany poprawnie.
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Czy na warsztaty przyjdzie także rodzeństwo dziecka? *
Jeżeli chcą Państwo przyprowadzić na zajęcia kilkoro dzieci, np. starsze rodzeństwo - serdecznie zapraszamy! Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników każdego warsztatu, prosimy jednak o podanie tej informacji już teraz, abyśmy mogli zagwarantować komfortowe warunki wszystkim uczestnikom w każdej grupie.
0
1
2
Liczba dzieci OPRÓCZ głównego uczestnika warsztatów
Jeżeli to możliwe, chciałabym/chciałbym aby warsztat odbywał się w godzinach: *
Komentarze i pytania do organizatorów
Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące dowolnego aspektu uczestnictwa w warsztatach, serdecznie prosimy o wpisanie ich w poniższym polu. Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi!
Your answer
Forma zapłaty *
Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Ambasady RP w Reykjaviku. Jednorazowa opłata gwarantująca wstęp na 4 kolejne spotkania warsztatowych wynosi tylko 2 000 ISK, a na 8 - 4 000. Opłata nie podlega zwrotowi. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku konieczności utworzenia "listy rezerwowej" uczestników, pierwszeństwo miały będą osoby, które wniosą opłatę z góry, za pośrednictwem przelewu bankowego.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service