Geleceğin Hukukçuları Çalıştayı Katılım Formu
*Katılım sertifikalıdır.
**Öğlen yemeği katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.
***Her bir katılımcı sadece bir çalıştay grubuna dahil olabilir.

14 Mayıs tarihinde Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleşecek olan Geleceğin Hukukçuları Çalıştayı'nda ilgi duyduğunuz çalıştay grubuna dahil olarak, sınırlı sayıda katılımcı ile birlikte alanında uzman konuşmacıdan istifade edebilirsiniz. Avukatların, stajyer avukatların, farklı üniversitelerden öğrencilerinde katılımcı olarak yer alacağı bu çalıştayda ilgi duyduğunuz alanda sizlere meslek hayatınızda fayda sağlayacak networkler kurabilirsiniz.

AKIŞ
KARŞILAMA
10.00-10.30 saatleri arasında karşılama masalarından yaka kartlarınızı teslim alabilir, akabinde katılımcı olarak yer alacağınız çalıştay sınıfına geçebilirsiniz.

1. OTURUM:
10.30-12.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Bu oturumda yönetici avukat eşliğinde katılımcıların ilgili hukuk dalı hakkındaki fikir beyanları alınacak, katılımcıların ortak çabası ile hukuk dalının günümüzdeki sorunları ve gelecekte oluşabilecek sorunları tespit edilecektir.

ÖĞLEN ARASI:
12.00 – 13.00 saatleri arasından ücretsiz yemek ikramı olacaktır.

2. OTURUM:
13.00-15.00 saatleri arasından gerçekleşecektir. Bu oturumda, alanında uzman olan konuşmacının katılımı ile konu hakkında konferans niteliğinde bilgilendirici konuşma yapılacak akabinde katılımcıların da aktif rol almasıyla birlikte ilk oturumda tespit edilen sorunların çözümleri aranacaktır. Oturuma eşlik eden asistan tarafından alınan notlar daha sonra akademik bir dile çevrilip, çalıştay bildirisi olarak yayınlanacaktır. Dileyen katılımcılar bu bildiride isimlerine yer verebiliecektir.

3.OTURUM:
15.45-16.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Bu oturum konferans salonunda gerçekleşecek olup tüm katılımcılar bir araya getirilecek ve “Geleceğin Hukuku ve Geleceğin Hukukçuları” konularında ana konuşmacı tarafından konuşma yapılacak akabinde katılımcılara sertifikaları verilerek program sonlandırılacaktır.

Çalıştay'da görüşmek üzere :)

Sign in to Google to save your progress. Learn more
İsim ve Soyisim *
E-posta *
Telefon Numarası
Üniversite *
Bölüm *
Meslek *
Katılmak İstediğiniz Çalıştay Sınıfı *
Katılmak İstediğiniz Çalıştay Sınıfı Yedek Tercih *
Katılmak İstediğiniz Çalıştay Sınıfı Yedek 2.Tercih *
Katılım Durumunuz *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy