Zgłoszenie do akcji "Oddaj ubranie - otrzymaj roślinkę!"
Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne w Radzyminie od samego początku wspiera rozwój społeczeństwa lokalnego. Promujemy społeczną aktywność oraz przedsiębiorczość obywateli. Chcemy integrować mieszkańców w każdym wieku i motywować do zmian wokół siebie. Dlatego stworzyliśmy tę akcję, by wspólnie nazbierać na “Wiosenny Piknik Ekologiczny”, marzy nam się spotkanie w parku, warsztaty: z segregacji odpadów, tworzenia kompostu, gotowania z resztek w lodówce, przerabiania ubrań, plecenia czy szycia dodatków do domu ze starych ubrań i…wiele innych!

Mamy nadzieję, na stworzenie wspólnej przestrzeni jak “Wymiana ciepła w Radzyminie” gdzie zostawić i wymienić można ubrania niepotrzebne na te, które sprawdzą się lepiej. Chcemy pójść o krok dalej i stworzyć lokalny komis “Wymieniarnia Radzymin”, gdzie wymienić można nie tylko ubrania, ale i zabawki, książki, tekstylia, dodatki do domu jak zastawy czy meble.

Mamy sentyment do starych rzeczy. Uważamy, że globalne zmiany należy zacząć od siebie w myśl naszego hasła “Myśl globalnie, działaj lokalnie!”, zapraszamy Was do wspólnego porządkowania swoich szaf i wpierania naszej akcji! Mamy nadzieję, że dzięki naszym wspólnym porządkom będziemy mogli spotkać się na “Wiosennym Pikniku Ekologicznym” wiosną lub latem 2021 a dzięki zaangażowaniu naprawdę dużej społeczności uruchomimy pod koniec 2021 roku “Wymianę ciepła w Radzyminie” oraz komis “Wymieniarnia Radzymin”.

Otrzymaj roślinkę lub sadzonkę!
Dla najbardziej zaangażowanych, którzy dorzucą do naszej akcji min. 40kg ubrań, tekstyliów wraz z naszymi partnerami Ambitna Marka, Centrum Ogrodnicze Witona oraz Fundacja Artystyczna Wylepiarnia, przygotowaliśmy bony na rośliny oraz ceramikę na wynos. Szczegóły akcji oraz regulamin na stronie: https://lokalneinicjatywy.pl/regulamin-tekstylia/
Regulamin w skrócie.
1. Wpisując się na poniższą listę zobowiązujesz się do oddania ubran w ramach akcji zorganizowanej na stronie Ubrania do Oddania. Jeśli oddasz min. 40 kg odzieży (niepodartej, brudnej czy zniszczonej) w zamian za to otrzymujesz od nas roślinkę do zasadzenia w swoim ogrodzie lub balkonie. Do akcji możesz oddać min 20 kg a max 100 kg, dzięki temu wspierasz naszą inicjatywę, dzięki której nazbieramy wspólnie na piknik ekologiczny w mieście!
2. Zarejestruj się na stronie akcji, wesprzyj naszą zrzutkę i wezwij bezpłatnego kuriera
3. Poczekaj do zakończenia akcji. Maksymalnie do 30 dni od zakończenia, otrzymasz na tel w sprawie odbioru roślinki.
Napisz imię lub nick którego używasz w portalu "Ubrania do oddania" *
Napisz swój nr tel do kontaktu w sprawie odbioru roślinki *
Skąd wiesz o akcji "Oddaj ubranie - otrzymaj roślinkę!" *
Czy ważyłeś/ważyłaś wcześniej Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne? *
Napisz nam swój adres email, jeśli chcesz być poinformowany o akcjach Stowarzyszenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych uzupełnionych w formularzy dla potrzeb niezbędnych do realizacji akcji "Oddaj ubranie - otrzymaj roślinkę!" prowadzonej przez Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne al. Jana Pawła II 49 B lok. 1 Radzymin 05-250 NIP 1251700882 REGON 384958926, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) *
Chcesz nam, o czymś powiedzieć? Masz jakieś uwagi, sugestie? Napisz tutaj
Pole jest nieobowiązkowe, ale możesz je wypełnić jeśli chcesz otrzymać od nas "imienny dyplom z podziękowaniem" napisz imię i nazwisko lub inne dane które mają znaleźć się w polu "Darczyńca"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy