Реєстрація участі у інтерактивній квест-екскурсії з елементами театралізації "Портрет невідомого всіма знаного"
Культурна спадщина міста Полтави, як і України вцілому, невіддільна від європейського культурного контенту, і тому більш близьке, нестандартне та поглиблене знайомство із знайомими будівлями, їх будівничими, декоративними елементами, планувальними рішеннями може стати для мешканців та гостей міста справжнім відкриттям.
Цьогорічні Дні європейської спадщини відбудуться у місті Полтава вперше і пройдуть під узагальнюючою темою «Мистецтво та розваги: спадщина у головній ролі» та сконцентрують вашу увагу навколо маловідомих сторінок життя і творчого шляху генія української землі І.П. Котляревського. Адже нещодавно ми відсвяткували 250 років від дня народження поета, 200 років створення п’єс «Наталка Полтавка» та «Москаль-чарівник» та 50-річчя відкриття меморіальної садиби письменника.
У рамках проекту кожен учасник відкриє для себе нові факти життєвого та творчого шляху І.П. Котляревського та подивиться іншими очима на давно відомий образ батька української літератури. Окрім того, учасникам вперше продемонструють відомі в місті історичні та архітектурні пам’ятки із презентацією їх історичної ретроспективи. А найактивніші учасники отримають роздатковий матеріал інформаційно-іміджевого набору «Полтава туристична» та промо-матеріали від організаторів проекту «Дні європейської спадщини в Україні».
Довідка:
Дні європейської спадщини – спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії – започатковані 1991 року найпопулярніші культурні заходи, що спільно проводяться різними країнами Європи. Загальноєвропейський характер подій сприяє об’єднанню громадян в європейському вимірі та акцентує увагу на цінності культурної спадщини в 50 державах, що підписали Європейську культурну конвенцію.

ПІБ *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Мета відвідування: *
Пропозиції
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service