Registrační formulář tematických programů _Půdy
V Centru technického vzdělávání _Půda při Městské knihovně Polička pořádáme řadu tematických programů, kterých se můžete zúčastnit. Pokud vás nějaký program zaujal, prosíme, zaregistrujte se pomocí tohoto formuláře. Popis a instrukce ke každému programu naleznete na našich webových stránkách http://puda.knihovna.policka.org.

U některých programů je počet účastníků omezený. S registrací proto neváhejte! Čím dříve se zaregistrujete, tím vyšší je pravděpodobnost, že pro vás bude volné místo :-).
Email address *
Zúčastním se programu *
Programy jsou za sebou řazeny podle data konání.
Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení účastníka s kontaktním emailem (viz níže)
Kontaktní email *
Kontaktní email bude použit pouze pro informování účastníka o rezervaci místa, či skutečnosti, že místa jsou již obsazená. Emailem mohou být účastníkům zaslány také upřesňující informace k vybranému programu.
Kontaktní tel.:
Pokud chcete být informováni v případě nějaké změny telefonicky, můžete zadat své telefonní číslo
Počet účastníků *
Chci rezervovat následující počet míst (více míst např. pro rodiny a menší skupiny)
Věk účastníka (ů)
V popisu programů uvádíme spodní věkovou hranici, od které je program vhodný. Abychom dopředu věděli, jak různorodá skupina se nám sejde, prosíme, zadejte svůj věk. V případě dospělých osob stačí uvést "dospělý" (u vícečlenných skupiny oddělte věk účastníků čárkou).
Jak případně zrušit registraci?
V případě, že jste se zaregistrovali a dodatečně zjistíte, že se nemůžete programu zúčastnit, prosíme, dejte nám vědět na email puda@knihovna.policka.org. Děkujeme!
Co bude následovat?
Poté co obdržíme vaši registraci, budeme vás v dohledné době kontaktovat na uvedené emailové adrese, případně telefonicky.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Městská knihovna Polička. Report Abuse