Artistik Nü Fotoğraf Atölyesi
 Hayatının en iyi fotoğraflarını çekmeye hazır mısın? Alanında dünya çapında başarılara imza atan gerçek sanatçılar,
Türkiye’nin en cesur ve profesyonel modelleri eşliğinde şimdi iyi bir fotoğraf sanatçısı olmanıza bir adım mesafedeyiz.
 Dilerseniz iç mekan, dilerseniz doğal manzaralar eşliğindeTürkiye'nin en iyi nü modellerini profesyonel sanatçılarla birlikte fotoğraflayarak gerçek bir fotoğrafçı olabilirsiniz.
 
 Bugüne dek birçok fotoğraf kursu ve gezisi duydunuz, okudunuz, katılmak istediniz ama ya mesafeler engel oldu, ya ustalıklarına güvenemediniz ya da model bulamadınız. Şimdi nü fotoğraf sanatını ustaların taktik ve ipuçlarıyla öğrenip en güzel fotoğraflarınızı çekmeye başlayabilir, fotoğraf sanatında 'artık ben de varım' diyebileceksiniz.

NASIL MI?

 Hem sanatçıyı gerçek profesyonel modelleriyle çalışırken izleme hem de beraber çekim yapma fırsatı bulacak, kendi makinanızı değişen ortamlara göre en doğru ayarlarla kullanmayı kavrayacak, çalışmada birebir bulunacak modellere kurguya uygun doğru poz verme ve verdirmeden başlayarak fotoğraf sanatını 'yeni baştan' öğreneceksiniz. Çektiğiniz fotoğrafları anında değerlendirecek, beğeniyle izlediğiniz fotoğrafların çekimden itibaren nasıl yaratıldığını ve nasıl daha iyi olabileceğini kavrayacaksınız.

 Çekim sonrası temel dijital işlemleri de bilmiyor olabilirsiniz, sorun değil, yanımızda bir bilgisayar olacak. Çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza doğru şekilde aktarmayı, aktardıktan sonra da RAW halinden işlemek için hızlı Photoshop tekniklerini de size uygulamalarıyla anlatacağız.

 Doğa ve keşfedilmeyi bekleyen antik mekânlarda yaptığı çalışmalarla ulusal ve uluslararası alanda kendisinden ve ülkemizden söz ettiren en iyi fotoğraf sanatçılarımız ve kusursuz modelleriyle şimdi nü fotoğrafçılık deneyimini yaşamak için şimdi kayıt olabilirsiniz.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Adınız - Your Name *
Soyadınız - Surname *
Cinsiyetiniz - Gender *
Doğum Yılınız - Birth Date? *
Telefon Numaranız - Telephone *
Fotoğraf makinanız ne marka - What's your camera brand? *
Hangi atölyemize katılacaksınız? Which workshop will you join? *
Ek çekim istiyor musunuz - Do you want optional shooting with model? *
Atölye sonrası kendi portföyünüz için modelle çalışabilirsiniz. Buradaki fotoğraflarda kısıtlama uygulanmaz, standart model sözleşmesine tabidirler.
Captionless Image
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy