Реєстрація на патріотичний велорекорд 24 серпня у Черкасах

В День Незалежності України експерти Національного реєстру рекордів приїдуть до Черкас реєструвати новий національний рекорд: "Рухоме зображення прапора з найбільшої кількості велосипедистів". Це унікальний у світі рекорд, який заключається у русі центральною вулицею Черкас понад 1000 велосипедистів у синіх та жовтих накидках. В русі накидки розвиватимуться і це створюватиме символічно цільне кількасотметрове зображення державного прапору України. Світова книга рекордів Гінеса підтвердила, що це унікальний рекорд у світі. Разом з тим поки не підтвердили їх представники своєї участі у заході. Запрошуємо стати частиною цього патріотичного унікалькального в світі дійства. Місце реєстрації 9:00 - полоща Дружба Народів. Приєднуйтеся і ми спільно продемонструємо всій Україні силу патріотизму Черкащан.
Після фіксації рекорду присутніх чекатиме велокемп з серією креативних велосипедних та туристичних конкурсів, руханок та ігор. Призи учасникам забезпечать найбільші веломагазини міста onbike.com.ua , adrenalin.org.ua та freeride.com.ua.

Міські велопрокати пішли назустріч бажаючим, що не мають власних велосипедів, взяти участь у велорекорді, та надали знижки до 50%. Знижки діятимуть у наступних пунктах прокату:

• Велопрокат «Аdrenalin» у парку «Ювілейному» біля літнього кінотеатру- 15 грн. – година оренди, 50 грн. - день, тел.: 093-711-1688.

• Велопрокат на Пагорбі Слави (вул. Кавказька, 268) – 15 грн. година, 45 грн. – день, тел.: 067-47-40-456.

veloprokat.ck.ua (бул. Шевченка, 179) – 15 грн. година, 45 грн. – день, тел.: 063-20-27-979.

Отримати додаткову інформацію та забронювати велосипед для участі у велорекорді можна за телефонами прокатів.

Звертаємо увагу, що у всіх велопрокатах потрібно лишати в заставу офіційний документ (посвідчення,паспорт, водійські права, тощо).

Організатором рекорду виступає мерія міста Черкаси у партнерстві з обласною державною адміністрації за ініціативи Фундації «Паритет» та велосипедних активістів міста.

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question