ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ DİLMER  Yabancı Dil Kursları Ön Kayıt Formu
AÇIKLAMALAR

NOT: Kurs tarihleri, saatleri, ücretleri vs. bilgilere ulaşmak ve başvuru yapmak için bu sayfayı okuduktan sonra onaylayıp sonraki sayfaya geçmeniz gerekmektedir.

1. Ön kayıt yapıldıktan sonra belirttiğiniz telefon numaranıza ve/veya mail adresinize başvurunuz incelendikten sonra kesin kayıt için en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Lütfen mail adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
2. Bütün kurslarımız alanında uzman akademisyenler tarafından verilecektir.
3. Kurslarımızın tamamı lisanslı (40 dakika sınırlaması yoktur) Zoom programı üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.
4. Online kurslarda herhangi bir nedenden dolayı canlı dersi kaçıran veya katıldığı dersi daha sonra  tekrar izlemek isteyen katılımcılara çevrim dışı olarak ders izleme imkânı verilecektir.
5. Kurslarda katılımcılara basılı kitap harici gerekli materyaller (pdf, ppt vb.) ücretsiz verilecektir.
6. Kesin kayıt için seçilen kursun ödemesi en geç kursun başlayacağı günden bir gün önce yapılarak dekontunun dilmer@ybu.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.
7. Kurslar başladıktan sonra herhangi bir sebeple ücret iadesi yapılamaz. Ancak belgelendirmek şartıyla geçerli bir mazeret varsa bir yıllığına kayıt dondurulabilir.
8. Kurslar başlayacağı gün en geç saat 15.00'e kadar her kurs için ayrı Whatsaap grubu oluşturularak kaydını kesinleştiren katılımcılar seçtikleri kursun grubuna eklenecektir.
9. AYBÜ personelleri "Sicil No" kısmını, AYBÜ öğrencileri ve mezunları "öğrenci Numarası" kısmını doldurmalıdır.
10. AYBÜ ücretlerinden AYBÜ personeli, öğrencileri, mezunları ve bakmakla yükümlü oldukları (Anne, baba, eş, çocuk) yararlanabilecektir. Kesin kayıt esnasında Personel kimliği / öğrenci belgesi / mezun belgesi, yakınları içinse e-devlet'ten nüfus kayıt örneğinin dekontla birlikte dilmer@ybu.edu.tr adresine gönderilmesi istenecektir.
11. AYBU personel, öğrenci, mezun ve yakınları (Anne, baba, eş, çocuk) başvuruda kendi bilgilerini girip, Sicil No / Öğrenci no kısmına yakını olduğu AYBÜ personel/öğrenci numaralarını girecektir.
12.  Kurslara kayıt yaptıran ve en az %80 devam eden katılımcılara talep etmesi halinde katılım belgesi düzenlenecektir. İngilizce Akademik Yazma, İngilizce Akademik Konuşma ve Genel dil kurslarına katılanlar derslerin en az %80'ine katılmaları ve kurs sonunda yapılan sınav veya ödevlendirmede başarılı olmaları halinde üniversitemizden sertifika alabileceklerdir. Belgeler AYBÜ Cinnah kampüsünden alınabileceği gibi belge almaya hak kazananların istemeleri halinde ücretsiz kargo ile adreslerine gönderilebilecektir.

 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Yukarıda belirtilen açıklamaları okudum, anladım. (KURS TARİHLERİ, SAATLERİ ÜCRETLER VS. BİLGİLERE VE BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN ONAYLAYIP SONRAKİ SAYFAYA GEÇMENİZ GEREKMEKTEDİR.) *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy