(20.09.2022) Webinarium: Praktyczne metody oceny efektywności wdrożenia innowacji
Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej, Koordynator Klastra MedSilesia, Partner w Projekcie „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II) zaprasza na webinarium:

Tytuł: Praktyczne metody oceny efektywności wdrożenia innowacji     

Format:
 spotkanie online (Platforma Zoom) w języku polskim, 

Data:
 20.09.2022, 12:00 – 14:00,

Prowadzący
Dr Jarosław Osiadacz - stały ekspert i trener Zespołu Ekspertów Manager Pelczar Sp. Jawna. Z wykształcenia chemik i biotechnolog. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu zarządzania jakością (Quality Manager) i komercjalizacji nauki i technologii (MsSTC). Certyfikowany Menedżer Projektów. Teoretyk i praktyk innowacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w jednostkach naukowych, w przemyśle oraz w pracy w centrum transferu technologii. Od 10 lat prowadzi własną firmę, założyciel, udziałowiec i Prezes Zarządu dwóch start-up’ów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.  

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko: *
Adres email: *
Instytucja *
Pytania do Prowadzącego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Wincentego Pola 16, moich danych osobowych zawartych w Formularzu Zgłoszeniowym, w celu i zakresie niezbędnym do udziału w webinarium w charakterze Uczestnika/czki. Pełna treść dostępna pod adresem: https://bit.ly/2PEBzfb
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy