Objednávka čipu a pověření pro vstup do školy - určeno k zajištění doprovodu žáků do školy a vyzvednutí ze školní družiny a kroužků.
Elektronický čipový přístupový systém na ZŠ Sedmikráska zavádíme z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků školy a ochrany majetku. Čipy slouží žákům školy, zákonným zástupcům a doprovodu žáků ke vstupu do školy a vyzvednutí žáků navštěvujících školní družinu a kroužky. Vstup je možný ve všední dny v době od 6:45 do 15:45 hod.

Žáci, kteří mají čip ke stravování, již další čip nepotřebují. Jeden čip jim bude sloužit pro jídelnu i k zajištění vstupu.
Pokud vaše dítě nenavštěvuje školní jídelnu, obdrží čip oproti vratné záloze 100 Kč. Tento je opravňuje ke vstupu do školy.

Pokud doprovázíte dítě ráno do školy, či si jej vyzvedáváte z družiny nebo kroužku, uveďte nám prosím do formuláře údaje, abychom vám mohli umožnit přístup do školy (také oproti vratné záloze).
Pokud doprovod provádí jiná osoba (prarodič apod.), uveďte prosím její jméno a příjmení, abychom mohli i pro ně připravit čip.
Email address *
Byl jsem seznámen se Směrnicí o provozování identifikačních čipů (odkaz na www.sedmikraska.cz) *
Čip pro žáka školy: Jméno a příjmení:
Vyplnil zákonný zástupce: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy