Інтернет-олімпіада з ІТ - тестування - окремі завдання
6. На порожньому аркуші Excel у клітинку А1 вводять число 1, а в клітинки А2 і А3 - деякі формули, у яких можна використовувати лише знаки арифметичних операцій (+,-,*,/,^) та адреси інших клітинок. Яке найбільше число можна отримати в клітинці А3, якщо загалом у двох формулах може бути не більше 4 арифметичних операцій?
Your answer
9. Запишіть найменше 16-кове число, що складається більш ніж з однієї цифри, і має таку властивість: якщо цифри цього числа записати у зворотному порядку, вийде десятковий запис цього ж числа.
Your answer
10. У мові Бумба-Румба є 5 літер. АБАБАГАЛАМАГА - типове слово цієї мови, частоти літер у якому дорівнюють частотам літер у мові загалом. Вкажіть найбільш економне двійкове кодування літер мови Бумба-Румба, яке дає змогу однозначно декодувати тексти. Порядок двійкових чисел кодів має відповідати порядку літер в українському алфавіті. (Число 1 вважаємо меншим за 01.) *
0
1
01
10
11
100
101
110
111
А
Б
Г
Л
М
11. Скільки існує натуральних чисел, менших за 999, двійковий запис яких є паліндромом (тобто читається зліва направо та справа наліво однаково)?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service