Тренінг з медіаграмотності 17 жовтня 2020 р., Житомир, нетворкінг-кафе “Lampochka”
Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує переселенців/ок, громадських активістів/ок, студентів/ок, журналістів/ок  Житомирщини взяти участь в одноденному тренінгу з медіаграмотності «Медіаграмотність як необхідна компетенція та захист проти інформаційних впливів».

Навчання відбудеться 17 жовтня (субота) з 11.00 до 17.00 з короткою перервою на обід.  Початок реєстрації та вітальна кава – з 10.30. Місце проведення: Нетворкінг-кафе “Lampochka” (вул. Вел.Бердичівська, 8).

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити цю реєстраційну форму до 16.00 п'ятниці, 16 жовтня п.р. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронні скриньки.

В ході тренінгу обговоримо:
■ роль локальних медіа у розвитку громад;
■ що таке журналістський контент та яким він повинен бути (чому порушуються стандарти, на що «хворіють» сучасні медіа);
■ інформація у ЗМІ: чому довіряти та як перевіряти (інструменти для верифікації інформації);
■ «асортимент» сучасних маніпуляцій: як найчастіше дурять та використовують споживача інформації;
■ як навчитися критично сприймати інформацію і навчити цього інших.

Під час дискусій учасники систематизують свій досвід споживання масової інформації, відпрацюють практичні навички використання сучасних інструментів для перевірки фактів, як запобігати поширенню фейків та ін.  

Участь у навчанні безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами, кава-брейком та обідом, а також масками та дезінфекторами. Розсадка у залі - із дотриманням карантинних вимог. Учасники та учасниці отримають сертифікат по завершенню навчання.  

Захід проводять медіатренерки, журналістки,  експертки Інституту демократії імені Пилипа Орлика Тетяна Строй та Олена Самойленко.

Тренінг відбувається в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян»  за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

За додатковою інформацією та оргпитань звертайтеся до Ірини Новожилової, Житомирський прес-клуб:  ztpres@ukr.net та Тетяни Строй (з питань змісту заходу): 066 224 36 55, 067 665 42 49,  pylyp.orlyk.institute@gmail.com.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Петрина Надія *
Житомир *
фрілансерка *
журналістка *
0961607293 *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy