Škola bez hranic: nezávazná přihláška na workshopy k tématu zahraniční spolupráce škol

Děkujeme za Váš zájem zúčastnit se našich workshopů. Prosíme o vyplnění níže uvedené nezávazné přihlášky.

Za každou školu stačí vyplnit přihlášku pouze jednou a přihlásit sebe i kolegy. Přihláška slouží ke zjištění Vašich preferencí. Koordinátorka workshopů Vás bude kontaktovat do týdne od vyplnění objednávky emailem. V případě dotazů se neváhejte obrátit na Šárku Hauznerovou: sarka.hauznerova@openschool.cz.

V současné době máme v nabídce tyto workshopy:
WORKSHOP: Spolupráce se zahraniční školou? Jasně, to zvládneme!
Anotace workshopu: účastníci se seznámí s příklady dobré spolupráce se zahraničními školami. Naplánují aktivity, které lze v rámci zahraniční spolupráce realizovat s partnerskou školou v oblasti vzdělávání žáků a pedagogů. Účastníci se seznámí s různými zdroji financování zahraničních projektů spolupráce.

WORKSHOP: Plán, vize, cíle projektu? Jasně, to zvládneme!
Anotace workshopu: účastníci se seznámí se základy projektového řízení: fáze projektu, cílové skupiny, projektové aktivity, cíle, výstupy. Společně naplánují projekt zahraniční spolupráce, určí role jednotlivých aktérů.

WORKSHOP: Psaní projektu? Jasně, to zvládneme!
Anotace workshopu: Účastníci se seznámí s různými možnostmi financování projektů zahraniční spolupráce. Účastníci projdou projektovou žádost a definují klíčová sdělení, která jsou pro úspěšnost žádosti důležitá.

WORKSHOP: Vést mezinárodní tým? Jasně, to zvládneme!
Anotace workshopu: účastníci se seznámí s praxí řízení projektu a s hlavními nástroji řízení (technické vybavení, harmonogram projektu, tabulka výstupů, čerpání rozpočtu).

WORKSHOP: Zase evaluace? Jasně, to zvládneme!
Anotace workshopu: účastníci se seznámí s procesem monitorování a různými metodami evaluace projektů mezinárodní spolupráce. Účastníci získají praktické tipy, jak zajistit šíření projektových výstupů (diseminace) a navazující aktivity po ukončení projektu.

  KONTAKTNÍ ÚDAJE

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  PREFERENCE

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question