Український урбаністичний рух
В результаті дослідження мережі взаємодії міських ініціатив України Аналітичний центр CEDOS виявив, з одного боку, зародки та передумови формування в Україні урбаністичного руху, а з іншого, слабкі місця в мережі, комунікаційні прогалини та потенційні загрози.

16-18 грудня 2016 року у Києві було проведено стратегування урбаністичного руху у форматі пошуку майбутнього, у якому взяли участь представники міських низових ініціатив з різних регіонів України, різнопланових за напрямками та рівнями діяльності, впливом та значимістю. На жаль, через обмеження на кількість учасників, які наклав формат заходу, ми не змогли запросити всіх, кого хотіли б, тому були вимушені обмежитися представниками кожного типу організацій відповідно до результатів дослідження мережі взаємодії міських ініціатив України.

Перший захід, проведений Аналітичним центром CEDOS та Mistosite у партнерстві з Представництвом Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта, був присвячений пошуку платформи для об'єднання, яка знайшла втілення у Хартії урбаністичного руху: https://goo.gl/1ppYlS.  Найближчим часом ми плануємо проведення наступних заходів для напрацювання плану дії та подальших кроків урбаністичного руху і запрошуємо охочі урбаністичні організації та ініціативи з різних міст України долучитися до об'єднання.

Щоб долучитися до створення урбаністичного руху, просимо залишити свої контакти, підписати Хартію і відповісти на кілька питань, щоб допомогти нам спланувати подальші кроки!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище українською мовою *
Ваше ім'я та прізвище англійською мовою *
Для перекладу Хартії англійською мовою: https://goo.gl/9xh4eX
Назва організації, яку ви представляєте, українською мовою *
Назва організації, яку ви представляєте, англійською мовою *
Для перекладу Хартії англійською мовою: https://goo.gl/9xh4eX
Основне місто, в якому працює організація *
Ваша електронна пошта *
Посилання на особисту сторінку у фейсбуці *
Ми додамо вас до координаційної групи у фейсбуці, через яку буде відбуватися спілкування учасників руху і планування подальшої дільності
Підтвердіть, будь ласка, чи підписуєте ви Хартію українського урбаністичного руху? *
Текст Хартії: https://goo.gl/1ppYlS
Як ви вважаєте, якими мають бути напрямки діяльності урбаністичного руху? *
Як ви та ваша організація хотіли б долучитися до подальшої роботи? *
Які ще ініціативи чи організації ви рекомендуєте залучити до урбаністичного руху?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy