"Чого очікувати від нового законодавства про відходи?" Семінар ISWA YPG Ukraine спеціально для учасників виставки RW Expo
30 березня 2020 року, 10:30

KyivExpoPlaza (Київська область, Макарівський район, с.Березівка, вул. Амстердамська,1) - у 20 хвилинах від ст. м. Житомирська (трансфер від станції метро буде забезпечений)
Участь безкоштовна за умови попередньо реєстрації

Наприкінці 2019 року у Верховній Раді були одночасно зареєстровані одразу 3 альтернативні законопроекти, що претендують на статус рамкового законопроекту про управління відходами: 2207, 2207-1 та 2207-2. Однак підтримку Екологічного комітету ВРУ здобув лиш один з них: 2207-1, і саме він на думку експертної спільноти, має найбільші шанси здобути необхідну кількість голосів у залі.

Під час семінару фахівці ISWA YPG Ukraine розкажуть, що зміниться з прийняттям нового закону про відходи, чого чекати перевізникам, компаніям, які займаються збиранням та рециклінгом відходів, муніципалітетам; як буде виглядати дозвільна система у цій сфері та багато інших аспектів.

Поінформований = озброєний! Скористайтесь можливістю одними з перших почути про новели у законодавстві і бути готовими працювати в нових умовах.
Ваше прізвище *
Your answer
Ваше ім'я *
Your answer
Організація, яку представляєте *
Your answer
Посада / статус в організації *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Веб-сайт організації *
Your answer
Питання / коментар до організаторів
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy