Zapisy na rekolekcje tematyczne DK
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej! Przed zapisaniem się na te rekolekcje koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny.
Rekolekcje tematyczne, 5-dniowe, skierowane są do małżeństw po formacji podstawowej oraz do małżeństw, które odkryły DK w późniejszym wieku i nie zdążyły przejść całej formacji podstawowej a są już w sytuacji, kiedy dorosłe dzieci opuściły dom rodzinny.


Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
http://wroclaw.oaza.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-rekolekcji-DK.pdf

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
Rekolekcje tematyczne DK "Opuszczone gniazdo - drugi początek"
Data: 29.04 - 03.05.2020
Organizatorzy: Małgorzata i Witold Nowiccy
Moderator: br. Edward Kryger OFMCap
Miejsce: Bańska Wyżna k. Zakopanego

Kontakt: +48 606 120 899

Ważne: rekolekcje bez udziału dzieci.
Informacje o ośrodku
Położenie: Bańska Wyżna (15 km od Zakopanego). Ośrodek to dwukondygnacyjny dom rodzinny naszych gospodarzy. Każde małżeństwo ma swój pokój. Ściany w pokojach drewniane. Ośrodek ogrzewany. Na miejscu kaplica i jadalnia. Utwardzony parking przed budynkiem. Dojazd drogą bitumiczną. Z ośrodka piękny widok na Tatry Wysokie i słowackie.
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 340 zł


Ważne: rekolekcje bez udziału dzieci.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy