Всесвітній тиждень підтримки ГВ у Броварах
І знову сімейний центр «БебіБум» запрошує на свято!
Нехай не ображаються наші шановні татусі та бабусі з дідусями, але найрідніша і найближча людина для немовляти – це мама, а найкраща та найкорисніша їжа – звичайно ж, материнське молоко!

А ви знаєте, що у перший день серпня у понад 170 країнах світу проводяться заходи та акції в рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування? Ні? Тоді ви точно будете здивовані!

Адже ВПЕРШЕ у Броварах 6 серпня відбудеться незвичайне свято – акція на підтримку грудного вигодовування.

Тільки уявіть - в Україні майже половина – 47% - малюків отримують прикорм молочними сумішами в перші 6 місяців життя, а 78 % мам дають воду своїм дітям до 6 місяців. Більшість дітей до півроку позбавлені ексклюзивного грудного вигодовування, що є не тільки не корисним, але й не безпечним для їх здоров`я немовлят.

6 серпня на зеленій галявині центральної районної лікарні поряд з корпусом жіночої консультації насолоджуємося гарною погодою, свіжим повітрям та святкуємо разом «День здорового харчування для немовлят»!

Наша мета – привернути увагу громадськості до теми природного вигодовування, адже з кожним роком виробники харчових сумішей для немовлят все активніше просувають свій товар і грудне вигодовування, на жаль, знецінюється.

Вхід абсолютно безкоштовний! А у програмі свята – безліч цікавого, яскравого, приємного та корисного: лекції по грудному вигодовуванню від провідних спеціалістів у галузі перинатології та психології, святкова лотерея, багато подарунків для зареєстрованих учасників від організаторів, ярмарок супутніх товарів та захопливий флеш-моб!!!

Організатори свята:

Броварська жіноча консультація БЦРЛ

та сімейний центр «БебіБум»

Без названия
Твоє ім'я та прізвище *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Контактний email (буде розігруватися подарунок за хештег після свята) *
Your answer
Термін вагітності в тижнях та ймовірну дату пологів, якщо вагітна:) (для тебе особливі подарунки)
Your answer
Як ти дізналась про свято *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service