Přihlašování na Mission Camp 2020
Milí mládežníci z Čech, Moravy a ze Slovenska,

přijměte pozvání na unijní mládežnickou akci Mission camp s názvem „Ve Tvých stopách“. Akce se koná ve velikonočním čase od 9. 4. do 13. 4. 2020 v Olomouci a bude to další možnost krásného setkání s naším Bohem.

PROGRAM
Pozvání přijalo mnoho zajímavých hostů: Christopher Hudson (černošský kazatel a misionář z USA), Stefan Sigg (bývalý vedoucí mládeže naší Divize a nynější předseda Švýcarského sdružení), Jana Polehna (úspěšná pracovnice s mládeží v Pardubicích), Marek Majtán, David Kogut, Dan Kašlík a mnoho dalších inspirativních hostů v rámci campových workshopů. Živě vystoupí slovenská kapela Martina Polláka – Martin & Banda. Všichni řečníci a hudebníci nás budou vést k následování Ježíše. Budeme spolu chodit v Jeho stopách :-).

Mission Camp „Ve Tvých stopách“ začíná ve čtvrtek 9. 4. 2020 večer. Registrace bude možná od 14:00. Akce končí v pondělí 13. 4. obědem. V průběhu programu můžete slyšet nejen inspirativní slovo pozvaných řečníků, ale také navštívit mnoho zajímavých workshopů, duchovně se sblížit s mládežníky v čase SORek, v rámci tří odpoledních programů si osobně zkusit kreativní a velice zajímavé druhy misie přímo v Olomouci, nebo si v neděli poslechnout velikonoční koncert v podání kapely „Martin & Banda“.

CENA A MÍSTO
Cena za celou akci, materiály, stravu a ubytování je 1 200 Kč. Akce proběhne v prostorách Střední školy polytechnické, Rooseveltova 79 v Olomouci. Ubytováni budete v areálu školy, v Domově mládeže SŠP, Rooseveltova 79, 779 00 Olomouc. Každý bude mít k dispozici postel s povlečením. Pokoje jsou po 3 postelích. Jídlo bude podáváno v blízkosti školy.
Přihlásit se budete moci od pondělí 20. 1. 2020 na adrese www.mssmladez.cz.
Připravený formulář vás provede přihlášením. Možnost přihlášení platí do 20. 3. 2020, nebo do naplnění kapacity akce. Číslo účtu s žádostí o zaplacení zálohy obdržíte do několika dnů od přihlášení na váš mail.
Akce je určená mládežníkům od 15 do 30 let. Po osobní konzultaci s vedoucím akce Danem Kašlíkem je možné přijmout i 14leté mládežníky, popř. starší.

Věřím, že to bude čas, který nás inspiruje, nabije a posune v blízkosti a službě našemu Bohu a prožijeme požehnané 4 dny, kdy se společně budeme učit chodit „Ve Tvých stopách“, Ježíši.

S celým týmem Mission Camp se na Vás moc těšíme :-) Kdybyste měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na mě, nebo na Veroniku Czopikovou.
Bůh Vám žehnej!

Váš vedoucí mládeže
Dan Kašlík, 777 571 012, dkaslik@centrum.cz

sekretářka
Veronika Czopiková, 775 789 037, mss@casd.cz
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Email *
Your answer
Adresa *
Your answer
Telefon *
Your answer
Sbor *
Your answer
Strava *
Alergie nebo speciální stravovací potřeby
Your answer
S kým chci být na pokoji (po třech) *
Your answer
Velikost trička *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely akce Mission Camp 2020 dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. *
Poznámka, otázka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Církev advenstistů s.d.. Report Abuse