Trening antystresowy „Oswoić Stres” wg. metody „8xO” - 13-14.08
Trening antystresowy „Oswoić Stres” wg. metody „8xO”
Warsztat oparty na autorskiej koncepcji Wojciecha Eichelbergera, zaadaptowanej przez Monikę Annę Popowicz do potrzeb osób chorych na raka i ich bliskich.
Podstawowym założeniem jest, że możemy skutecznie radzić sobie ze stresem związanym z chorobą i z codziennym życiem dzięki znajomości i respektowaniu naszych zasobów energetycznych. Te zajęcia to swoisty kurs świadomości i „obsługi” swojego ciała, oparty na rozwijaniu ośmiu kluczowych dla odnawiania energii kompetencji: odreagowania, oddychania, oparcia w sobie, obecności, odmawiania i odpuszczania, odżywiania, odpoczynku i opiekowania się sobą.
Uczestnicy uczą się i rozwijają świadomość ciała przez doświadczenie podczas ćwiczeń obejmujących pracę z ciałem i z oddechem. Mają też okazję rozpoznać i zweryfikować swoje wzorce radzenia sobie za stresem. Nieskuteczne wzorce mogą świadomie zastąpić postawą nastawioną na budowanie i wzmacnianie zasobów energetycznych w oparciu o nowo zdobyte, praktyczne umiejętności do zastosowania w codziennym życiu.
Mając wysoki poziom energii, łatwiej radzimy sobie z przeciwnościami losu, traktując je raczej jako wyzwania do pokonania, które mogą nas rozwijać, niż zagrożenie czy trudności przekraczające nasze możliwości. Wówczas możemy skierować naszą energię na poszukiwanie konstruktywnych, twórczych rozwiązań, a nasze ciało ma w sobie mniej napięcia. W ten sposób minimalizujemy stres, który osłabia odporność i jest istotnym czynnikiem kancerogennym.

Termin 13-14 sierpnia (sobota, niedziela)
sobota godz.: 12:00 – 20:00
niedziela godz.: 10.00-18.00
Miejsce:
Warszawa, Studio Power Life ul. Bukowińska 24a lok 113
Trening prowadzi:
Monika Anna Popowicz
(pedagog, psychoonkolog certyfikowana przez PTPO, absolwentka Krajowej Szkoły Psychoonkologii, terapeutka i superwizor Programu Simontona, trener, coach ACC ICF)
Zapisy:
tel. (22) 843 24 11,

Informacje:
Ilość miejsc w grupie jest ograniczona. Miejsce rezerwuje zgłoszenie i wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na rachunek Fundacji 47 1160 2202 0000 0001 3116 4813 do dnia 27.05.2016 r., tytułem: imię i nazwisko, trening antystresowy.
Koszt:
180 zł od osoby, warsztat dofinansowany ze środków Fundacji z X Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”.
Uwaga!
Prosimy o zabranie wygodnego, sportowego stroju, umożliwiającego swobodne poruszanie się. Ćwiczymy bez obuwia.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 158/164 lok 3 dla celów związanych z realizacją Integralnego Programu Zdrowienia. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.) *
Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działaniach Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” *
Required
Zamawiam Vegański catering - koszt 30 zł od porcji *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service