PODNIKNI TO! REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
Email address *
Láká tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Pak přijď na první byznys kurz svého druhu. Minimum teorie, maximum praxe. Krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. Bude to dřina i zábava. A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme.
PODNIKNI TO!
v úterý 12. března od 16:00
na Hospodářské komoře ČR
Adresa: Florentinum (vchod A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 - Nové Město
Na mapě: https://goo.gl/maps/3FNtVcnpuCJ2
Registrace *
Studuji na střední škole v *
Required
Jméno a příjmení *
Your answer
Organizace / Škola
Your answer
Telefon
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v tomto dotazníku pro účely přípravy a realizace aktivit projektu IKAP (info k projektu - viz níže). Projekt bude ukončen v průběhu roku 2020, s ohledem na spolufinancování projektu z Evropského sociálního fondu musí být související dokumentace archivována po dobu minimálně 10 let od ukončení projektu. Beru na vědomí, že mám právo tento svůj souhlas kdykoliv odvolat, žádat od VUPI, z.ú. (jako Správce údajů, www.vupi.cz) výmaz, doplnění a opravu poskytnutých osobních údajů nebo pořízení a předání kopie zpracovávaných osobních údajů. V případě podezření na nelegální zpracování svých údajů mohu podat VUPI, z.ú. námitku proti jejich zpracování nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. *
Required
Projekt IKAP
Vzdělávací kurz "Podnikni to!" se koná v rámci projektu „Implementace krajského akčního plánu Středočeského kraje“. Tento projekt s reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008655 je realizován Středočeským krajem a jeho partnerskými organizacemi v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Projekt byl zahájen 1.4.2018, jeho ukončení se předpokládá k 31.3.2020.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service