DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ POTŘEBNOSTI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ ORP ČESKÝ BROD
Vážení občané,

snad každý z nás se setkal se životní situací, kterou člověk již sám nemůže zvládnout a potřebuje podporu, pomoc či péči jiné osoby. Nezáleží na tom, zda se jedná o seniora, který již sám nezvládá úklid domácnosti nebo nákupy, rodiče, kteří potřebují pomoc s péčí o své dítě se zdravotním postižením nebo rodiče, kteří se starají nejen o své děti, ale také o své stárnoucí rodiče, či například o rodinu, která se díky své neznalosti dostala do finančních problémů a hrozí ji exekuce a následně ztráta bydlení. Většinou známe tyto příběhy pouze „z doslechu“, ale do podobných situací se může dostat každý z nás. Je důležité, aby se každému v těchto situacích dostala účinná a odborná pomoc, a to především v podobě dobře nastavených, dostupných a efektivně fungujících sociálních služeb. V rámci projektu Komunitní plánování sociálních služeb na území ORP Český Brod, reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006587 byl proto zpracován tento DOTAZNÍK, který může jejich správnému nastavení pomoci.

Předem Vám děkujeme za ochotu a čas, který věnujete vyplnění dotazníku. Dotazování je anonymní, získané odpovědi budou zpracovány souhrnně. Nezapomeňte, že každá informace od vás je pro nás CENNÁ!

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky či se do procesu plánování budete chtít zapojit ještě více, neváhejte a ozvěte se nám!

Vyhodnocení dotazníku bude k dispozici na webu města Český Brod na odkazu: http://www.cesbrod.cz/category/komunitni-planovani-socialnich-sluzeb, případně v tištěné podobě na obecních úřadech

Za realizační tým projektu: Bc. Jakub Nekolný, starosta města Český Brod
Mgr. Bc. Jana Tůmová, koordinátorka KPSS - tumova@cesbrod.cz

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service