Setkání studentek porodní asistence (7.12. 2019, Brno)
Ahoj studentky,

opět tu máme další setkání, tentokrát v Brně 7.12., v Centru pro rodinu a sociální péči na ulici Biskupská 7.

Program pro studentky bude od 10:00 do 14:30, budeme si povídat hlavně o tématu podpory fyziologického porodu v porodnici. V prvním bloku bude sdílet své zkušenosti porodní asistentka Simona Pochylá, momentálně pracující v porodnici ve Vyškově. Poví nám jaké zde má kompetence a jakými způsoby může efektivně pracovat se ženou při porodu v porodnici, i když ji vidí poprvé až v počátcích porodu.

V druhém bloku budeme moci poslouchat Janu Riedlovou, komunitní porodní asistentku, která své ženy, o které se stará už v průběhu těhotenství, doprovází do Vyškovské porodnice, a tak s nimi může pracovat trochu jiným způsobem.

Bloky budou oddělené půlhodinovou přestávkou na jídlo. Přineste si něco svého, je možnost si oběd ohřát v mikrovlnce, hromadně objednávat nic nebudeme. Po celou dobu programu bude možnost uvařit si čaj nebo kávu a dát si drobné občerstvení jako oříšky, ovoce, sušenky a drobné pečivo.

Dvěma bloky bude oficiálně studentské setkání končit a koho by zajímalo jak funguje vzdělávání v zahraničí, bude navazovat sdílení zkušeností Terezy Janečkové z konference v Malmö (pod záštitou EMA) o vzdělávání porodních asistentek, zhruba od 14:30 do 15:00.

Od 15:00 bude ve stejných prostorách probíhat předvánoční setkání porodních asistentek, přijdou porodní asistentky z Brna a snad i ze vzdálenějších končin a studentky jsou vítané také. Bude tedy na vás, jestli budete chtít zůstat, poslouchat a sdílet zkušenosti, nebo budete chtít odejít po dopoledním programu. Dáme si čaj, přineseme cukroví (jestli máte, přineste také!), pustíme si koledy a budeme si povídat a ladit se do vánoční atmosféry.

Pro členky UNIPA je setkání zadarmo, pro nečlenky za 150Kč (s úhradou v hotovosti na místě). Pokud máte zájem o členství stačí jít na adresu https://bit.ly/2pJt2ao a vyplnit přihlášku.

Více podrobností najdete na facebookové události:

Vyplňte prosím závaznou přihlášku. Před akcí ještě dostanete podrobnější informace a potvrzení, že s vámi počítáme mailem.

Moc se na vás těšíme!

S přáním pěkných podzimních dnů
Tereza Janečková
janeckova@unipa.cz
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Jste členka UNIPY? *
Pro účast na setkání studentské sekce nemusíte být členkou UNIPA.
Škola *
Ročník *
Chcete se předběžně (nezávazně) účastnit předvánočního setkání odpoledne? *
Máte návrh na téma, které byste ráda prodiskutovala s ostatními studentkami?
Your answer
Prostor pro vzkazy a poznámky:
Your answer
Odesláním dotazníku dávám souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s pravidly Unie porodních asistentek. Vaše údaje nepředáme žádné třetí osobě. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Unie porodních asistentek. Report Abuse