Заявка на участь в онлайн-створенні списку «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» у 20 містах України
Команда Центру демократії та верховенства права, втілюючи свою місію – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян, прагне популяризувати відповідальну поведінку та збільшити запит на відповідальність, перетворюючи її на тренд.

✅Ми запустили проєкт “100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН”, де у 20-ти містах України будемо разом з Вами - їх мешканцями формувати переліки вчинків відповідальних громадян, які своїми діями позитивно змінюють як своє життя, так і життя своєї сім'ї, громади, міста та країни.

👥 Хто може стати співтворцем списку? Студент, підприємець, ІТ-спеціаліст, митець, вчитель, лікар, держслужбовець, депутат місцевої ради чи громадянин будь-якої іншої професії, віку чи статі - кожен, для якого відповідальність - це слово, що має значення.

Саме тому ми запрошуємо Вас стати співтворцем списку 100 вчинків відповідальних громадян, відвідавши фасилітовану онлайн сесію у Вашому місті.

⏰Тривалість сесії – 2 години в другій половині дня з 15:00 до 17:00 год.

📆 Дата сесії у кожному місті зазначена нижче.

✅ У Вас буде чудова можливість не лише познайомитись з цікавими та амбітними однодумцями та корисно провести час, а й стати частиною спільноти відповідальних громадян з доступом до ексклюзивних подій та можливостей щодо створення та реалізації крутих проєктів.

❗️ Важливо! Прохання реєструватись на подію саме у Вашому місті. Якщо Вашого міста немає у списку, що нижче – реєструйтесь на участь у найближчому до Вас місті.

❓📩Якщо у вас виникнуть питання, пропозиції пишіть нам на пошту ua100actions@gmail.com

***
Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Місто *
Ви можете відвідати як одну, так і дві події у Вашому місті.
Required
Прізвище та ім'я *
Населений пункт *
Вкажіть населений пункт, де ви проживаєте.
Еmail *
Телефон
Сфера діяльності *
Місце роботи та посада / ВНЗ, курс, якщо ви навчаєтесь
Ваша сторінка у Facebook *
Вкажіть, як вас знайти у соцмережах. Для учасників ми плануємо створити групу в ФБ.
Вкажіть, будь ласка, вашу стать
Clear selection
Вік
Clear selection
Шляхом заповнення цієї форми, Я надаю згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних *
Будемо раді почути Ваші пропозиції, коментарі, ідеї
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Центр демократії та верховенства права. Report Abuse