Registrace na LOWCARB seminář v Jihlavě 26.6.2018
PROČ TLOUSTNEME?
CO S TÍM DĚLAT?
JAK NA TO?

3 otázky, na které Vám dá odpověď LOWCARB seminář. Během 3 hodin Vám předám maximum svých znalostí, ale také praktických tipů na to, jak začlenit LOWCARB stravování do Vašeho života.
Co si ze semináře odnesete?

Chuť začít – nejlépe hned ráno!

Praktický dárek.

Email address *
Kde se uvidíme? *
Kolik Vás přijde? *
Vemte s sebou 2 kamarádky a seminář máte za 1/2 polovinu ceny. Vemte 3 a seminář je pro Vás ZDARMA!
Vaše jméno a příjmení *
Your answer
Vaše telefonní číslo *
Your answer
A co teď? *
Po odeslání rezervačního formuláře Vám nejpozději do 48 hodin zašlu na emailovou adresu, kterou jste uvedli, zálohovou fakturu. Nenajdete-li ji ve své poště, mrkněte do SPAMU/Nevyžádané pošty. Je možné, že se tam zatoulala. Kdyby nebyla ani tam, dejte mi prosím vědět na jim@vicetukumenecukru.cz. Je možné, že je chybka ve vaší emailové adrese. Podívejte se teď prosím ještě jednou, zda jste ji napsali správně:-) Poprosím Vás o zaplacení zálohové faktury do 2 pracovních dnů. Po tuto dobu Vám budu místo/místa předběžně rezervovat. Finální rezervace místa vzniká zaplacením zálohové faktury a připsáním částky na účet. To Vám samozřejmě potvrdím mailem.
Co když nebudete moc přijít? *
Věřím, že se to nestane a já se s Vámi na LOWCARB SEMINÁŘI uvidím. Buďme ale připraveni na vše. STORNO PODMÍNKY: Zrušení účasti více jak 7 dní před seminářem - vrátím Vám na účet 100% ceny. Při zrušení účasti méně než 7 dní před seminářem Vám na účet vrátím 50% ceny. Plné znění obchodních podmínek naleznete zde: https://docs.google.com/document/d/1ZCclgmRf1LnNOe25dlsHwbcMtSpAa6eNB94Al6xrnFA/edit?usp=sharing
Máme téměř HOTOVO!
Teď už jen stačí přihlášku odeslat. Moc se na Vás těším! Pavla Hlavičková
Captionless Image
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service