Seminarium ekonomiczne: Gospodarczy sukces Polski – wyzwania na przyszłość. Dyskusja wokół raportu Komisji Europejskiej.
Seminarium odbędzie się 15.10.2019 w godz. 11:00 - 13:00 w sali Niebo Polskie (ul. Augustyńskiego 1, Gdańsk).

Organizatorami wydarzenia są: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk oraz Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej.

Raport, o którym mowa znajduje się na stronie: https://ec.europa.eu/info/publications/2019-european-semester-country-reports_pl.

Kontakt: europedirect-gdansk@morena.org.pl
Email address *
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Instytucja: *
Your answer
Numer telefonu: *
Your answer
Propozycje pytań związanych z tematem seminarium:
Your answer
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Dane osobowe zostaną przekazane Stowarzyszeniu Morena (80-252 Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 7) w ramach realizacji wskazanego w nieniniejszej klauzuli celu przetwarzania danych osobowych. Dane osobowe podawane są na zasadzie dobrowolności, niemniej wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest warunkiem udziału w seminarium. Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany z wyłączeniem profilowania, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie rejestracja w systemie elektronicznym danych uczestnika seminarium. Uczestnikowi seminarium przysługuje prawo odwołania udzielonej zgody w każdej chwili oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1. pkt. 1. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych obejmujących: imię, nazwisko, nazwę instytucji, adres e-mail, numer telefonu w celu udziału w seminarium ekonomicznym organizowanym przez Komisję Europejską, Stowarzyszenie Morena oraz Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej, które odbędzie się 15. października 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku (sala Niebo Polskie).
Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, że wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę w każdej chwili odwołać. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawie do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie do cofnięcia zgody oraz prawie do przenoszenia danych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy