LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA 02.04.2019.
Jauna paaudze ģimenes un privātajā biznesā

LTRK namā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35, 2019. gada 2. aprīlī plkst. 15:00 - 17:00

Pasaules prakse rāda, ka daudzi ģimenes un privātie uzņēmumi jau paaudzēm ilgi turas tirgū, turklāt pārstāv vienus no vecākajiem biznesa veidiem pasaulē. To panākumu faktoru analīze liecina, ka tie ir cieši saistīti ar īpašnieku spēju pielāgot savu biznesu jauniem apstākļiem, tāpēc inovācijas vienmēr ir bijušas ģimenes uzņēmumu veiksmes pamatā.

Svarīgi: seminārs norisināsies angļu valodā

Seminārā runāsim par:
1. Ko spēja pielāgoties nozīmē ģimenes uzņēmumiem Latvijā, kuri šobrīd sāk piedzīvot pirmo paaudžu maiņu; pēctecību?
2. Lielākie izaicinājumi;
3. Ko varam mācīties no Rietumeiropas pieredzes?

Ieguvumi:
Semināra dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar ģimenes un privātā sektora biznesa niansēm un iespējamiem attīstības veidiem. Runāsim par paaudžu maiņu ģimenes biznesā un apskatīsim potenciālos izaicinājumus, lai uzņēmumi būtu gatavi dažādiem pavērsieniem. Pārrunāsim dažādus pieredzes stāstus no citu valstu uzņēmumiem, kas sniegs izpratni par dažādu lēmumu rezultātiem un sekām.

Semināru vada:
Džonatans Lavenders (Jonathan Lavender), KPMG Enterprise globālais priekšsēdētājs un KPMG Enterprise Family Business līdzpriekšsēdētājs

Džonatanam ir vairāk nekā 17 gadu pieredze, strādājot ar privātiem starptautiskiem uzņēmumiem, jaunuzņēmumiem, kā arī ar riska kapitāla fondiem, kas darbojas vairākās nozarēs, piemēram, finanšu pakalpojumu, tehnoloģiju un zinātnes nozarē. Viņš ir strādājis Tehnoloģiju praksē, sniedzot konsultācijas jaunuzņēmumiem un jauniem privātajiem uzņēmumiem par to uzņēmējdarbības modeļiem, piesaistot kapitālu izaugsmei un paplašinot darbību starptautiskā mērogā. Džonatans aktīvi darbojas arī ieguldījumu jomā, konsultējot uzņēmumus un profesionālus investorus gan Izraēlā, gan ārvalstīs, lai palīdzētu viņiem identificēt darījumus dažādās nozarēs, tostarp tehnoloģiju, enerģētikas un nekustamā īpašuma jomā. Džonatans ir KPMG Enterprise Innovative Startups izcilības centra dibinātājs un nesen tika ievēlēts par KPMG Enterprise globālo priekšsēdētāju.

Dalības maksa:
LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

*Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.
**Maksimālais dalībnieku skaits seminārā - 60.
**Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.

Vārds, uzvārds *
Your answer
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Your answer
Amats *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA" semināros?
Your answer
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service