Webinář - Preventivní opatření před vznikem dekubitů a posturálních deformit

Zveme Vás na webinář k tématu podpory lidí po spinálním traumatu. Webinář s názvem "Preventivní opatření před vznikem dekubitů a posturálních deformit" bude vysílán dne 22.02.2024 od 16 hodin. Autorkou webináře jsou Zdeňka Faltýnková, specialistka na spinální problematiku České asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. a Bc. Veronika Liďáková, ergoterapeutka společnosti  Libella Design. 

Zásadní prevencí před vznikem dekubitů na různých částech těla a deformit páteře je dobře vybraný vozík spolu s příslušenstvím. Pro zdravý sed je důležitý antidekubitní sedák a zádová opěrka, které mohou prevenci zdravotních komplikací zajistit. Těmto tématům se budeme ve webináři věnovat.

Na základě Vaší registrace v tomto formuláři obdržíte obratem na Váš e-mail potřebné informace pro přístup na webinář konaný prostřednictvím platformy Google Meet.


Za Českou asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.
Zdeňka Faltýnková
faltynkova@czepa.cz

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno
*
Příjmení
*
Jsem osobou
*
Required
Prostor pro Vaše dotazy a zkušenosti k tématu dekubitů a jiných zdravotních komplikací
Máte zájem, abychom na Vaši e-mailovou adresu zasílali pozvánky na další připravované webináře? V případě, že zaškrtnete "Ano", souhlasíte s tím, že asociace CZEPA Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, emailová adresa) uchová nejdéle do 31. 12. 2025. Pokud zaškrtnete "Ne", Vaše kontaktní údaje budou bezprostředně po odvysílání webináře vymazány.
*
Jaké jiné téma z oblasti života s poškozením míchy by Vás zajímalo? O jaké téma budoucího webináře máte zájem?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Česká asociace paraplegiků - CZEPA. Report Abuse