"Out & In C de la B" - warsztaty taneczne z Quan Bui Ngoca.
Alain Platel to jeden z najwybitniejszych współczesnych choreografów. Spektakle, które stworzył z założonym przez siebie zespołem les ballets C de la B zrewolucjonizowały światowy teatr tańca i nadal są punktem odniesienia dla tego, co się w nim dzieje. Dzięki obecności reżysera na 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog – Wrocław tancerze będą mieli okazję z bliska przyjrzeć się metodzie twórczej belgijskiego choreografa.

Dwudniowe zajęcia, oparte na improwizacjach i ćwiczeniach inspirowanych scenami z przedstawień Alaina Platela, prowadzone będą przez Quan Bui Ngoca. Uczestnicy zapoznają się z technikami tworzenia spektakli les ballets C de la B i będą mieli okazję rozwijać swoje indywidualne umiejętności taneczne. Warsztaty składać się będą z czterech dwugodzinnych sesji praktycznych. Uczestnicy spotkają się również z Alainem Platelem, który opowie o tym, jak tworzy swoje spektakle i w jaki sposób współpracuje z tancerzami.

Bezpłatne warsztaty przeznaczone są dla profesjonalistów i półprofesjonalistów posiadających doświadczenie i edukację w zakresie tańca. Maksymalna liczba uczestników: 20 osób. Aby wziąć w nich udział, należy do 30 września wypełnić formularz dostępny na stronie www.dialogfestival.pl. Informacje o zakwalifikowaniu się podane zostaną drogą mailową do 6 października.

Festiwal Dialog – Wrocław nie pokrywa kosztów podróży i noclegów we Wrocławiu. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym: info@dialogfestival.pl

Program warsztatów:

17.10.2017
10.00-12.00 – I sesja (prowadzenie Quan Bui Ngoc)
14.00-16.00 – II sesja (prowadzenie Quan Bui Ngoc)

18.10.2017
10.00-12.00 – III sesja (prowadzenie Quan Bui Ngoc)
14.00-16.00 – IV sesja (prowadzenie Quan Bui Ngoc)
16.30-17.30 – spotkanie z Alainem Platelem

Email address
Imię i nazwisko
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce zamieszkania
Telefon kontaktowy
Jeżeli jesteś studentem (uzupełnij: nazwa uczelni, kierunek, rok studiów)
Nazwa zespołu, teatru oraz okres współpracy
Twoje wykształcenie w zakresie tańca:
Twoje doświadczenia zawodowe w zakresie tańca:
Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms