Kristal Piksel 2018 Video Oyun Ödülleri Başvuru Formu
Bu form, Kristal Piksel Video Oyun Ödüller 2018 yılı kapsamında oyunların aday gösterilmesi için doldurulması gereken formdur. Giriş ekranında yer alan bilgilerin dikkatlice okunması, kabul ve beyan edilen bilgilere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Oyun geliştirme sürecinde kullanılan elektronik ve diğer tüm materyallerin fikri mülkiyet haklarının korunması önem arz etmektedir. Kristal Piksel başvuruları kapsamında, aday gösterilen oyunlarda görsel, işitsel ve diğer materyallerde telif hakları ihlali tespit edilmesi durumunda başvurular geçersiz olacak ve değerlendirilmeye dahil edilmeyecekti, Aday gösterilen oyunlarla ilgili fikri mülkiyet haklara sorumluluğu aday gösteren başvuru sahibindedir.

Başvuru kapsamında aday gösterdiğim video oyunun fikri mülkiyet haklarının korunduğunu, hiçbir telif haklara ihlali bulunmadığını kabul ve beyan ederim.

Kristal Piksel başvuru bilgileri, oyun değerlendirmede esas alınan bilgilerdir. Bu kapsamda başvuru sahiplerinin talep edilen bilgileri doğru, eksiksiz ve yanlış yönlendirmeye açık ihtimal bırakmaksızın sağlaması gerekmektedir. *

Başvuru kapsamında sağladığım tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve beyan ederim.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri, 2018 yılı yarışması için değerlendirmeye alınacak oyunların 2 Kasım 2017 – 30 Ekim 2018 tarihleri arasında yayına alınmış olması gerekmektedir. Bu aralık dışında kalan oyunlar değerlendirme dışı bırakılacaktır. *

Başvuru kapsamında aday gösterdiğim oyunun belirtilen tarihler arasında yayına alınmış olması gerektiğini, bu tarihlerden önce veya sonra yayına alınan oyunların değerlendirme dışı bırakılacağını kabul ve beyan ederim.

Zorunlu Alan *
Required
Başvuru Sahibinin Adı Soyadı *
Your answer
Şirket Adı *
Your answer
Web Sitesi *
Your answer
Şehir *
Your answer
İletişim Kurulacak Kişinin E-posta Adresi *
Your answer
İletişim Kurulacak Kişinin Cep telefonu *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service