Zapojení do Rekonstrukce státu
Hezký den! Především moc díky za Tvůj zájem o pomoc s prosazováním protikorupčních zákonů a Mantinelů odpovědné a demokratické vlády! Prosím vyplň dotazník níže, abychom věděli, jak Ti říkat, odkud jsi, jaká forma zapojení je pro Tebe ta správná, a co zlepšit, aby ses s námi cítil/a co nejlépe :). Díky za Tvůj čas!
Jméno *
Příjmení *
Kraj / město, kde působíš *
Tvůj e-mail *
Telefon *
Odkaz na Tvůj facebook (nepovinné)
Politiky kontaktujeme i přes facebook nebo se podílíme na veřejných diskuzích. Pokud by ses rád/a přidal/a, dej nám prosím odkaz na fb profil, kde Tě můžeme kontaktovat.
Odkaz na Tvůj twitter (nepovinné)
Politiky kontaktujeme i přes twitter nebo se podílíme na veřejných diskuzích. Pokud by ses rád/a přidal/a, dej nám prosím odkaz na twitterový účet, pod kterým Tě najdeme.
Jaká je Tvá motivace se zapojit?
Zde můžeš popsat své důvody, očekávání, motivaci, obor, o který se zajímáš apod. :)
Jaké jsou Tvé dosavadní dojmy ze spolupráce s námi? *
Pokud s námi už nějakou dobu spolupracuješ, budeme moc rádi za zpětnou vazbu na Tvé dosavadní zapojení. (Pokud ne, vlož XXX). Funguje pro tebe formát pravidelných e-mailových výzev k akci? Jsi členem naší facebookové skupiny Ambasadoři Rekonstrukce státu (https://goo.gl/juYNwi)? Cítíš se dostatečně informován/a? Co bys od nás potřeboval/a - co by Ti pomohlo se ještě více zorientovat, cítit se u nás jako doma?
Souhlas se zpracováním Tvých údajů
Zaškrnutím políčka souhlasíš se zařazením výše uvedených údajů do databáze Frank Bold Society (FBS) a jejich využitím pro informování o aktivitách Rekonstrukce státu, projektu FBS, do písemného odvolání dle zákona 101/2000 Sbírky o ochraně osobních údajů. FBS se zavazuje, že Tvé údaje neposkytne žádným jiným fyzickým a právnickým osobám. Frank Bold Society, Údolní 33, 602 00 Brno, IČ 69341490; www.frankbold.org; Info@frankbold.org; T: +420 545 575 229
Díky za vyplnění! Jestli nám chceš ještě něco vzkázat, zde je prostor :).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Frank Bold Society. - Terms of Service