Zapisy na cykl szkoleń "Skrzydła dla Mamy"
Stowarzyszenie DRABKA dołączyło do II edycji programu "Skrzydła dla Mamy", w ramach którego od października do grudnia 2021 r. na terenie Gminy Morzeszczyn odbywać się będą cykle szkoleń skierowanych do młodych mam, które nie są aktywne zawodowo, przebywają na urlopach macierzyńskich i wychowawczych lub poszukują nowych wyzwań zawodowych.
Zajęcia będą przeprowadzane przez profesjonalnych szkoleniowców. Każda z uczestniczek otrzyma zaświadczenie potwierdzające zdobycie nowych kompetencji oraz profesjonalne CV, które zapewne będzie przepustką do zmian zawodowych.
Jeżeli chcesz uczestniczyć w proponowanym cyklu szkoleń , wypełnij poniższy formularz. Pozyskane dane są nam niezbędne, aby przeprowadzić nabór uczestniczek oraz lepiej poznać każdą z Was.

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zainteresowanie całym cyklem, nie ma możliwości udziału w pojedynczych zajęciach.
Pełny program szkoleń znajdziesz TUTAJ: https://tiny.pl/9t2cr.

Uczestniczki projektu otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobycie nowych kompetencji oraz profesjonalne CV, które będą przepustką do nowych wyzwań zawodowych.

Masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
e-mail: j.zawiszewska@morzeszczyn.pl, messenger Stowarzyszenia DRABKA lub tel. 514 990 266.

Zapisy na szkolenie trwają do 30 września 2021 r. (czwartek).

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w ramach programu „Skrzydła dla Mamy” – 2021.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko: *
Rok urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejscowość: *
Numer telefonu: *
E-mail:
Czy posiadasz Facebook i Messenger? *
Zapoznałam się z programem szkoleń: *
Zaznacz zgodnie z prawdą : *
Zaznacz odpowiedzi, które Ciebie dotyczą: *
Required
W czasie trwania zajęć stacjonarnych będę miała zapewnioną opiekę dla swoich dzieci:
Clear selection
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o bibliotekach (DZ.U. Nr 85, poz. 539 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie DRABKA, ul. Dworcowa 3, 83-132 Morzeszczyn. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie do celów związanych z organizacją szkoleń „Skrzydła dla Mamy”. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwie w ofercie. Dane osobowe będą przechowywanie nie dłużej niż 2 lata od dnia zakończenia projektu. Dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich i będą udostępniane jedynie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Mają Państwo prawo żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich aktualizacji, sprostowania, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: drabka@morzeszczyn.pl.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy