РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!!! День Вуличної Музики 2017. Анкета музиканта, м.Київ
*** Реєстрація тільки для виконавців і гуртів, які планують свій виступ в м. Київ ***

Участь у Дні Вуличної Музики може взяти кожен. Неважливо, граєте ви свою музику, чи чужу. Рівень володіння інструментом також неважливий. Відбір проводиться лише серед музичних колективів, які хочуть виступати на повністю обладнаних локаціях. Якщо ви акустичний виконавець, співаєте акапельно, або гурт зі своєю апаратурою - ми автоматично скажемо вам "Приходьте і заграйте!"

Реєстрація музикантів відкрита з 6 березня 2017 до 10 травня 2017 включно. З 10 травня по 17 травня ми оброблятимемо Ваші музичні завяки. Після 10 травня заявки на участь у святі не приймаються. За три дні до свята з Вами сконтактується куратор вашої музичної локації для уточнення часу та місця виступу.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ДНЯ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ
Музиканти, які беруть участь у святі, погоджуються дотримуватися наведених нижче правил.

Реєстрація

1. Під час реєстрації учасник вказує необхідні дані та підтверджує, що вся надана інформація є достовірною. Учасник також підтверджує, що інформація, яку він вказав, не суперечить законодавству України, і що він несе за неї відповідальність.

2. Під час реєстрації учасник погоджується, що вказана в анкеті інформація - назва гурту / ім’я виконавця, контактні дані, опис, фото, місто, вулиця та час виступу є вірними.

3. Заповненням цієї анкети учасник надає згоду на те, що частина інформації, наданої під час реєстрації може бути опублікована на веб-сайті streetmusic.comua, у соціальних мережах, в друкованих виданнях, тощо. (Номер телефону та адреса електронної пошти, вказані під час реєстрації, НЕ будуть доступні для загального використання)

4. Під час реєстрації учасник має право та можливість виправити дані на веб-сайті, змінити чи доповнити інформацію про час та місце власного виступу, скасувати зареєстроване місце чи час виступу тощо.

5. Організатори зберігають за собою право ухвалювати рішення щодо правильності даних, вказаних учасником під час реєстрації.

6. Організатори мають право не підтвердити реєстрацію та/або змінити інформацію, вказану в описі під час реєстрації, якщо буде встановлено, що вона не відповідає законодавству України.

7. Вокальні виконавці до участі в Дні Вуличної Музики допускаються тільки в акапельному виконанні, або в супроводі "живого" акомпанементу (не стосується виконавців в стилі "реп та хіп-хоп)".

УЧАСТЬ

1. Під час реєстрації учасник підтверджує, що він вільно обирає місце, час та репертуар музики, яку він гратиме, за що він несе відповідальність перед організаторами та гостями свята, а також підтверджує, що він не платив за участь або допуск до участі. Участь всіх музикантів завжди є безкоштовною та добровільною.

2. Під час реєстрації учасник підтверджує, що йому відомо, що всю комерційну рекламу події та використання логотипу Дня Вуличної Музики необхідно узгодити з організаторами перед Днем Вуличної Музики. В іншому разі виконавця може бути позбавлено права участі в святі та виключено з усіх інформаційних матеріалів заходу. Для цього достатньо написати уточнюючого листа на smd@logshtab.org.

3. Реєстрація учасників дозволить підготувати цікаву програму свята музики, надати музикантам необхідну технічну та іншу підтримку.

Якщо Ви маєте інші питання щодо участі в Дні вуличної музики, просимо контактувати з організаторами за ел. поштою: smd@logshtab.org.

Email address *
Ви - *
Ви виступали раніше на Дні Вуличної Музики? *
* Якщо так - вкажіть у якому році:
Required
В якому стилі Ви граєте? *
Your answer
Вам потрібно підключення? *
*** На площадки з повним технічним підключенням відбувається відбір. З різних причин ми можемо вам відмовити.
Required
Ви готові ділитися з іншими музикантами власним обладнанням? *
Required
Назва Вашого гурту (як Вас представити слухачам)? *
Your answer
Лінк на вашу групу у соц. мережах, сайт (якщо є): *
Your answer
Лінк на ваше відео / аудіо для відбору та публікації у соц. мережах *
Your answer
Перелік музичних інструментів, на яких плануєте грати (якщо Ви - гурт): *
Your answer
Контактний телефон: *
Your answer
Скільки плануєте зіграти пісень: *
Можете вказати скільки вільно можете грати в хвилинах / годинах
Your answer
Коли протягом дня 20 травня Вам буде зручно виступити на Дні Вуличної Музики? *
Вкажіть приблизно час, для того, щоб ми могли впорядкувати усіх бажаючих:
Required
Рівень володіння музичними інструментами: *
Мова виконання пісень *
Required
Лінк на фото виконавця / гурту для публікацій у соцмережах
Your answer
Коротко про себе (для сольних виконавців) чи свій гурт для публікацій у соцмережах *
Your answer
Чому ви хочете виступати на Дні Вуличної Музики? *
Required
П.І.Б. особи, що подає заявку на участь: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms