Kreatívne workshopy 2019: Spoznaj poľského trpaslíka
Odoslaním elektronickej prihlášky ako zákonný zástupca (rodič) vyjadrujem súhlas s tým, aby moje dieťa absolvovalo jeden z nižšie uvedených workshopov (označte, o ktorý máte záujem). Zároveň súhlasím podľa § 7 ods. 1 a 2 Zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov so spracúvaním fotografií môjho dieťaťa na účely ich zverejnenia na oficiálnej internetovej stránke Poľského inštitútu, oficiálnych stránkach Poľského inštitútu na sociálnych sieťach, prípadne v tlači.

Účasť na workshope nie je spoplatnená, ale je nevyhnutné sa naň zaregistrovať. Keďže kapacita workshopov je obmedzená (15 detí/workshop) o poradí rozhoduje dátum prihlásenia!

Poľský inštitút nepreberá zodpovednosť za účastníkov workshopov mimo času trvania jednotlivých workshopov.

INFO:
V sobotu 25. mája sa v galérii Poľského inštitútu už tradične uskutočnia tri zaujímavé workshopy pre deti rozličných vekových kategórií. Hlavným motívom je téma Spoznaj poľského trpaslíka. Účastníci (vo veku 3 – 6 rokov) sa môžu tešiť na výtvarný workshop, v ktorom budú doslova tvoriť prostredníctvom koláže či patchworku odpoveď na otázku: S čím fajn sa mi spája Poľsko? Počas druhého workshopu, ktorý bude nadväzovať na motív trpaslíkov a škriatkov v poľskej a slovenskej literatúre, sa deti (od 4 rokov) naučia točiť a žonglovať s najrozličnejšími žonglérskymi predmetmi. Pre najstaršie deti (od 7 rokov) je pripravený štukatérsky workshop, ktorý priblíži techniku odlievania sochy – účastníci budú mať možnosť odliať si pre seba typického vroclavského trpaslíka.

Podrobné informácie o workshopoch nájdete na: http://www.polinst.sk/sk/program/ine/3739-kreativne-workshopy-2019-spoznaj-polskeho-trpaslika

Meno a priezvisko dieťaťa *
Your answer
Vek dieťaťa *
Your answer
Meno a priezvisko rodiča *
Your answer
Adresa trvalého bydliska: *
Your answer
Telefón: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Ponuka kreatívnych workshopov 25. 5. 2019, Poľský inštitút v Bratislave: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service