3 SPOTKANIA O EMOCJACH - dzieci, żony i twoich! /Grupa wrześniowa/
Jak nie dać się ponieść emocjom? Wielu mężczyzn nie zna odpowiedzi na to pytanie, choć wielu czuje poważne wyrzuty sumienia, gdy straci panowanie nad sobą...

180 minut - jedno spotkanie podzielone na 3 bloki tematyczne - to wystarczający czas, żeby zacząć zmieniać schemat swoich ojcowskich reakcji i myślenia o 180 stopni. Dlatego zapraszam Cię na 3+1 odsłony pracy on-line nad emocjami, w kontekście relacji z: dziećmi, partnerką i sobą samym.

Co zyskasz dzięki spotkaniom?
- Konkretne rzeczy, które możesz zrobić, żeby lepiej panować nad emocjami.
- Obiektywizację swojej sytuacji - dzięki spotkaniu z innymi ojcami.
- Własny plan działania do realistycznej zmiany w obszarze emocji.
- Podstawową wiedzę na temat emocji w relacji do dzieci, partnerki i siebie.
- Zimną analizę (na którą nigdy nie masz czasu) "gorących" sytuacji.
- Zrozumiesz, czego nie rozumiesz i co możesz z tym zrobić.
- I jeszcze sporo innych, które niepotrzebnie wydłużyłby ten opis...

Pracować będziemy on-line w stałej grupie 5-10 osób. To nie za mało i nie za dużo na zbudowanie dobrego klimatu i interakcji. Stały skład grupy jest bardzo ważny. Dlatego nie ma możliwości wykupienia udziału tylko w jednym spotkaniu z trzech. Trzy będą też formy pracy: wykład, praca własna i rozmowa.

Pierwsze "zerowe" spotkanie wprowadzające odbędzie się (przez Google Meet) we wtorek 8 września o godz. 21 i potrwa 60 minut. Zrobisz na nim pierwszy krok (a to już połowa drogi) do przejęcia kontroli nad własnymi emocjami. Zobaczysz w jaki sposób pracujemy i sprawdzisz, czy chcesz "zostać do końca" - kolejne spotkania odbędą się w trzy kolejne wtorki września o godzinie 21 (tzn. 15, 22, 29).

Koszt spotkania to 15zł, czyli tyle co kawa na mieście. Gotowość kupienia kawy, gwarantuje pracę w gronie nieprzypadkowych osób. Koszt pakietu 3 "właściwych" spotkań to 147zł (49zł za jedno spotkanie).

Zapraszam - to będzie mały krok, dający wielkie zmiany!

Mikołaj Foks

---

Kim jestem? W biznesie zajmuję się m.in. zarządzaniem projektami i budowaniem efektywnych zespołów przez szkolenia i coaching. Po godzinach piszę bloga (kliknij po więcej informacji) zawodojciec.pl, autorskie warsztaty dla ojców i audycję dla rodziców w Polskim Radiu.
Email address *
Imię i nazwisko *
Chcę wziąć udział w: *
Super, że się spotkamy!
Jeszcze tylko zrób przelew na wybraną kwotę >> Mikołaj Foks 94 1750 0012 0000 0000 3096 4788 z tytułem: "emocjonalne spotkanie" >> Po otrzymaniu zgłoszenia z formularza i przelewu - na maila wyślę Ci dane dostępowe do spotkań >> Gdyby coś przeszkodziło realizacji warsztatów odeślę Ci pieniądze.
W razie potrzeby napisz do mnie: zawodojciec@gmail.com.
Klikając "prześlij" zgadzam się, żeby moje dane osobowe (imię, nazwisko i adres e-mail) - przez najbliższe 5 lat były przetwarzane - w celu informowania mnie o warsztatach skierowanych do ojców, przez firmę "Konekto Mikołaj Foks".
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy